Bucalex G460

Bucalex G460

16,00 zł
Artykuł: G460

Środek do czyszczenia sanitariatów na bazie kwasu fosforanowego.Charakteryzuje się wysoką lepkością, rozpuszcza wapń, kamień po urynie, usuwa również resztki mydła i tłuszczu.
Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76
Dzisiaj w wielu hotelach, restauracjach, czy innych miejscach publicznych… Można spotkać zaniedbane łazienki, a dlaczego? Wielu właścicieli traktuje je bowiem, jako najmniej ważne pomieszczenie, gdzie prawda jest całkowicie inna! Jak to się mawia… Tak jak czysto jest w łazience, tak wygląda kuchnia. Ta teoria bardzo często się sprawdza, oczywiście na niekorzyść klienta. A wystarczy tylko… Zakasać rękawy i sięgnąć po odpowiednie środki czystości, aby pokonać brudną łazienkę. Bardzo chętnie polecanym przez nas produktem jest Bucalex G460 od Buzil, który służy właśnie do czyszczenia sanitariatów. Został stworzony na bazie kwasu fosforanowego i posiada lepką konsystencję. Jest w stanie rozpuścić wapń, kamień po urynie i potrafi usunąć nawet resztki po mydle i tłuszczu. Dodatkowo, warto wspomnieć, iż koncentrat ten działa antybakteryjnie i nie zawiera kwasu solnego. Jeśli zdecydujesz się na ten środek czystości, to wiedz, że na pewno spełni on Twoje wszystkie oczekiwania!

Dodatkowe informacje

pH: 0,2-1
dozowanie: 100ml/10l wody
G460
200 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło