Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

G468Bucal G468 Zobacz większe

19,68 zł

Artykuł: G468

Neutralny, zapachowy środek do codziennego mycia pomieszczeń wilgotnych i mokrych takich jak baseny, sanitariaty, pomieszczenia sportowe, przebieralnie.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Świeży, długotrwały zapach w opatentowanej technologii neofresh. Szczególnie zalecany do wymagających, wrażliwych nawierzchni jak emalia, aluminium, mosiądz oraz marmur, wapień muszlowy.
pH: 5
dozowanie:
mycie ręczne 50ml/10l wody maksymalnie bez rozcieńczania
myjką ciśnieniową: 1:5 do 1:10 z wodą

Inne produkty z kategorii SANITARIATY

Skoro zainteresowała Cię Bucal G468 sprawdź również inne artykuły z kategorii SANITARIATY

Produkty marki BUZIL

 • Artykuł: G502Specjalny środek czyszczący w sprayu do wykładzin tekstylnych i materiałów. Usuwa zabrudzenia nie rozpuszczalne w wodzie, gumę do żucia, kleje, lakiery, bitumem, ślady po mazakach, długopisach.

  40,34 zł
  W magazynie
 • Artykuł: DW30Płynny, wysokoalkaliczny środek do maszynowego mycia naczyń. Stosowany do zmywarek w przemyśle spożywczym np. w piekarniach, rzeźniach, hotelach i kuchniach przemysłowych.

  172,36 zł
  W magazynie
 • Artykuł: G424STRIPER DO PCW, KAMIENIA, PŁYTEK KLINKIER. I CERAM., TWORZYWA SZTUCZNEGOAlkaliczny środek do usuwania wosku i powłok polimerowych. Przeznaczony do nawierzchni odpornych na działanie alkaliów.

  154,98 zł
  W magazynie
 • Artykuł: S770*Gotowy do użycia środek do polerowania metodą natryskową, stosowany do odnawiania filmu ochronnego. Uzupełnia działanie S760, nadaje wysoki połysk. Działanie antypoślizgowe i wypełniające, Możliwość polerowania metodą high –speed.pH: 8,5-9dozowanie: bezpośrednio

  436,53 zł
  W magazynie
Sprawdź również jakie produkty firmy BUZIL są dostępne w naszym sklepie