CHEMIA PROFESJONALNA>PRZEMYSŁ>

IR47 Indumaster Offensive IR47

IR47

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

IR47Indumaster Offensive IR47 Zobacz większe

246,00 zł

Artykuł: IR47

Środek idealny do czyszczenia wszystkich powierzchni odpornych na działanie alkaliów (płytki, ceramika). Usuwa stare zabrudzenia olejowo – tłuszczowe, wosk, sadzę i grafit.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

IR47 Indumaster Offensive IR47 - Karta produktu

Pojemność 10 L

Więcej informacji

Produkt niskopieniący, stosowany również w maszynach myjących. dozowanie: mycie pielęgnacyjne: 100ml/10l wody mycie intensywne: 500ml/10l wody czyszczenie gruntowne: 1l/10l wody maszyna: 100ml/10l wody czysz.wysokociśn,: 1:5 do 1:10 z wodą

*Produkt dostępny na zamówienie

Inne produkty z kategorii PRZEMYSŁ

Skoro zainteresowała Cię Indumaster Offensive IR47 sprawdź również inne artykuły z kategorii PRZEMYSŁ

Produkty marki BUZIL

 • Artykuł: G210NA BAZIE POLIMERÓW Środek myjąco – pielęgnujący na bazie polimerów przeznaczony między innymi do nawierzchni z PCV, linoleum, gumy i kamienia. Wysoka zawartość polimerów.

  23,76 zł
  W magazynie
 • Artykuł: G400CZYSZCZ. GRUNTOWNE PARKIETU I KAMIENIAŚrodek do czyszczenie gruntownego na bazie rozpuszczalnika, zalecany do nie lakierowanych podłóg drewnianych i nawierzchni pokrytych utwardzonym woskiem.

  430,92 zł
  W magazynie
 • Artykuł: S740Dyspersja gruntująca na bazie poliuretanów. Powstała warstwa ochronna posiada wysoki połysk, jest długotrwała i odporna na działania czynników zewnętrznych. Bardzo dobre właściwości wypełniające.Szczególnie polecana do PCV, linoleum oraz wyrobów betonowych. Odpornana alkohol i środki dezynfekujące.pH: 8,5-9

  685,16 zł
  W magazynie
 • Artykuł: G440Silnie działający alkaliczny środek czyszczący do powierzchni odpornych na działanie alkaliów, przeznaczony do czyszczenia nawierzchni w warsztatach,zakładach przemysłowych, do renowacji po pożarach, atestowany dla przemysłu spożywczego.

  17,84 zł
  W magazynie
Sprawdź również jakie produkty firmy BUZIL są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop