PROMOCJE>

130080 130080 TORK Czyściwo papierowe

130080

Nowy

Stan: 198 Przedmioty

130080Tork czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń przemysłowych W1 Zobacz większe

129,15 zł

Artykuł: 130080

Kolor: Niebieski

EAN: 7322540183795

Format: Rola

Nasze najmocniejsze czyściwo papierowe posiada wyjątkowe możliwości absorpcyjne. Zabezpiecza ręce przed wysokimi temperaturami i przypadkowym skaleczeniem. Dzięki jakości QuickDry jest mocniejsze i bardziej chłonne, przez co pozawala na wykonanie pracy szybciej – w porównaniu do zwykłego papieru.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

130080 130080 TORK Czyściwo papierowe - Karta produktu

Identyfikator Systemu W1
Kolor Niebieski
Warstwy 3
Jakość / Materiał Celuloza
Długość rolki 255 m
Szerokość rolki 36,9 cm
Średnica rolki 39 cm
Liczba arkuszy 750

Więcej informacji

Praca w zakładach przemysłowych czy warsztatach charakteryzuje się tym, że często skutkuje powstawaniem uciążliwych, trudnych do usunięcia zabrudzeń. Mogą to być np. zabrudzenia ze smaru, farb czy barwników. Do ich usuwania stosuje się specjalne środki chemiczne, jednak niezastąpione w takich miejscach okazuje się także czyściwo papierowe. Dzięki niemu można na szybko pozbyć się świeżej plamy lub doprowadzić dowolną powierzchnię do perfekcyjnej czystości.

Oferowane przez markę Tork czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń przemysłowych to produkt, którego można z powodzeniem używać we wszelkiego rodzaju fabrykach, warsztatach, pracowniach, lakierniach, drukarniach czy punktach gastronomicznych. Jest wyjątkowo wytrzymałe nawet na mokro, skutecznie usuwa plamy z oleju, jest bardzo chłonne (technologia QuickDry) oraz dopuszczone do kontaktu z żywnością. Poza usuwaniem plam może też skutecznie ochraniać dłonie przed opiłkami czy wysoką temperaturą. Zapraszamy do zakupów.

Inne produkty z kategorii PROMOCJE

Skoro zainteresowała Cię 130080 TORK Czyściwo papierowe sprawdź również inne artykuły z kategorii PROMOCJE

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop