Remix UNI Koncentrat do mycia i dezynfekcji urządzeń i powierzchni kontaktujących się z żywnością.

Płyn do mycia i dezynfekcji urządzeń i powierzchni mających kontakt z żywnością Remix UNI

11,00 zł

Artykuł: Remix UNI

Zastosowanie: Mycie i dezynfekcja powierzchni i urządzeń mających kontakt z żywnością

Inne zastosowanie: Brak

Wartość pH: 9

Preparat do mycia i dezynfekcji urządzeń i powierzchni mających kontakt z żywnością.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

W każdych restauracjach, miejscach gastronomicznych oraz placówkach medycznych higiena powierzchni oraz urządzeń musi być na najwyższym poziomie. Bardzo często aby takie miejsca doprowadzić niemal do idealnej czystości potrzeba kilku produktów. Z pomocą przychodzi nam preparat polskiej firmy Reinex - Remix UNI. Jest to preparat, który jednocześnie myje oraz dezynfekuje. Dodatkowym jego atutem jest to, że idealnie nadaje się do miejsc mających kontakt z żywnością (posiada właściwości odtłuszczające). Zalecany jest szczególnie do stosowania w przemyśle spożywczym, gastronomii oraz placówkach medycznych i szpitalach. Jest środkiem, który jednocześnie usunie zabrudzenia tłuszczowe i mikrobiologiczne. Doskonale poradzi sobie w czyszczeniu stołów, urządzeń do wytwarzania bitej śmietany, lodów, krajalnic wędlin i serów, sprzętów i narzędzi do produkcji żywności, a także pojemników i samochodów dla cateringu.

Dozowanie:

  • Mycie i dezynfekcja w służbie zdrowia: na dezynfekowane powierzchnie rozpylić 30% -owy roztwór preparatu skoncentrowanego i odczekać 15 minut.
  • Mycie i dezynfekcja przy produkcji żywności: na dezynfekowane powierzchnie rozpylić 10% -owy roztwór preparatu skoncentrowanego i odczekać 15 minut.
  • Mycie ogólne: roztwór 1% -owy (10ml preparatu skoncentrowanego na 1 litr wody).
10 Przedmioty

Opis

Pojemność
600 ml
Stopień 
2019-12-12

Środek czystości do kontaktu z żywnością

Tani i wydajny płyn do odkażania powierzchni. Doskonale radzi sobie z tłuszczem oraz trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Z jego pomocą sprawnie wyczyściłam krajalnice oraz blaty – fantastycznie myje i dezynfekuje urządzenia w przemyśle spożywczym. Ma przyzwoity skład, a więc spokojnie można go używać dla powierzchni mających kontakt z żywnością. Polecam. :)

Napisz recenzję
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło