Marki Jest 19 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
 • BUZIL

  Buzil to jeden z wiodących na rynku producentów środków do utrzymania czystości. Oferuje rozwiązania w zakresie czyszczenia powierzchni w branży przemysłowej, hotelarskiej, gastronomicznej, szpitalnej, a także wielu innych branż, u których podstaw leżą higiena i czystość. Firma posiada w ofercie produkty zarówno dla celów specjalistycznych, jak i do codziennego użytku w domach, biurach i instytucjach publicznych. Stałe dopracowywanie i optymalizacja produktów pozwalają na podnoszenie ich jakości i udoskonalanie efektów prac porządkowych z ich użyciem. Ważnym aspektem działalności firmy jest opracowywanie ekologicznych rozwiązań.
 • DREUMEX

  Dreumex to wiodący producent specjalistycznych środków do czyszczenia, dezynfekcji i pielęgnacji rąk. Firma produkuje także inne chemiczne środki czyszczące stosowane przez setki zakładów przemysłowych, warsztatów, myjni samochodowych i innych przedsiębiorstw. Zapoznaj się z ofertą produktową.
 • FORLUX

  Profesjonalne środki czystości

 • Interteam

  Firma Inter Team działa na rynku środków czystości już od 1993 roku. Początkowo jej działalność ograniczała się do zaopatrywania przedsiębiorstw i zakładów pracy w środki higieny. Dzięki dynamicznemu rozwojowi oraz zmianom na rynku wkrótce potem firma rozpoczęła produkcję różnorodnych środków chemicznych: zarówno przeznaczonych do bieżącego utrzymywania czystości, jak i do dogłębnego, specjalistycznego czyszczenia.
 • Konex

  KONEX to polski producent i dystrybutor plastikowych artykułów gospodarstwa domowego. Firma powstała w 1990 roku i od tamtej pory błyskawicznie się rozwija, z każdym rokiem poszerzając i udoskonalając swój asortyment. Obecnie oferuje różnego rodzaju akcesoria i sprzęty służące do sprzątania i czyszczenia, z których korzystać można zarówno w prywatnych domach, jak i w różnorodnych przedsiębiorstwach i instytucjach. 
 • Moerman

  MOERMAN jest belgijskim producentem akcesoriów do czyszczenia podłóg, okien i ścian. Jest to firma z wieloletnią tradycją, założona jeszcze pod koniec XIX wieku. Początkowo działała jako manufaktura szczotek, następnie w połowie XX wieku rozpoczęła produkcję zbieraków podłogowych, a potem z upływem czasu coraz bardziej poszerzała swój asortyment.
 • RCM

 • Reinex

  REINEX to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą profesjonalnych środków chemicznych służących do utrzymania czystości. Współpracuje z licznymi polskimi i zagranicznymi kontrahentami, a na rynku uważana jest za solidnego partnera biznesowego oferującego dobrą jakość produktów i wysoki standard obsługi klienta.
 • Santoemma

  Santoemma to włoska firma z siedzibą w Mediolanie. Od 1980 roku produkuje wysokiej jakości urządzenia służące do profesjonalnego sprzątania. Produkty tej marki cieszą się dużą popularnością zarówno we Włoszech, jak i poza granicami kraju, a rozwinięta sieć dystrybucji sprawia, że docierają do coraz szerszego grona użytkowników.
 • TECNICA

  TECNICA to marka profesjonalnych odkurzaczy pionowych do czyszczenia zarówno dużych otwartych przestrzeni, jak i niewielkich, ciasnych pomieszczeń. Przeznaczone do użytku przemysłowego, jak i dla branży hotelarskiej czy gastronomicznej. Urządzenia dostępne są w różnych wariantach i rozmiarach, dzięki czemu stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miejsc, w których niezbędne jest dokładne i dogłębne czyszczenie wykładzin, dywanów i innych powierzchni.
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów