Tork delikatne mydło w pianie

Mydło w pianie delikatne Tork 520501

35,13 zł

Artykuł: 520501

Delikatne mydło w pianie Tork jest łagodnym i przetestowanym dermatologicznie mydłem w pianie. Zawiera składniki, które dbają i pielęgnują delikatną skóre dłoni, podczas częstego użycia. Mydło to jest również produktem przyjaznym dla srodowiska co podkresla certyfikat ekologiczny EU Ecolabel.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76
Dłonie to poniekąd nasza wizytówka, zaraz po twarzy. Te idealne powinny być ogólnie zadbane, gładkie, schludne, czyste, a paznokcie obcięte. Zima to pora roku, podczas której wyjątkowo niełatwo utrzymać dłonie w dobrej kondycji. Mróz negatywnie wpływa na naszą skórę, sprawia, że staje się twarda, sucha, nieprzyjemna w dotyku i wyglądzie. Dlatego w tym okresie tak istotna jest dbałość o dłonie. W końcu to właśnie przy pierwszym przywitaniu podajemy rękę, aby ją uścisnąć. Warto więc zadbać o dobre wrażenie, aby nie stracić w oczach innych osób, zwłaszcza tych, na których nam najbardziej zależy. W tym celu z dumą przedstawiamy Państwu delikatne mydło w pianie firmy Tork. To łagodny, przetestowany dermatologicznie produkt, który nie tylko dokładnie oczyści Twoje dłonie, ale również przyjemnie otuli je miękką pianką i sprawi, że nie będą przesuszone. Mydło Tork 520501 zawiera składniki pielęgnujące, dzięki czemu po wielokrotnym użyciu poczujesz pozytywną różnicę w gładkości. Co więcej, wspomniane mydło jest stworzone z myślą o środowisku, potwierdza to posiadany certyfikat ekologiczny EU Ecolabel. Zadbaj nie tylko o swój komfort i zdrowie, ale również o środowisko.
520501
14 Przedmioty

Opis

Kolor
Jasno żółty
Pojemność
1000 ml
Identyfikator Systemu
S4
Ilość opakowań w kartonie
6
Cecha
Perfumowane
Ilość dawek
2500
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło