ŚRODKI CZYSTOŚCI DO RĄK>PASTY I ŻELE>

420101 Żel do higienicznej dezynfekcji rąk Tork

420101

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

420101Tork żel do higienicznej dezynfekcji rąk Zobacz większe

71,14 zł

Artykuł: 420101

Żel antybakteryjny do higieny rąk o poj. 1000 ml. Bardzo skuteczny wobec bakterii - zawiera alkohol. Nie zawiera środków zapachowych ani barwiących. Zawiera glicerynę i betainę, które wykazują korzystne działanie na skórę. Przebadane dermatologicznie i mikrobiologicznie.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

420101 Żel do higienicznej dezynfekcji rąk Tork - Karta produktu

Pojemność 1000 ml
Identyfikator Systemu S1
Kolor Bezbarwny
Ilość dawek 1000

Więcej informacji

Zwykłe mycie rąk czasami nie wystarcza – szczególnie, gdy pracujemy w przemyśle spożywczym lub placówce medycznej. Niektóre środowiska wymagają zachowania szczególnej higieny. Dlatego też warto zaopatrzyć się w bezbarwny żel do higienicznej dezynfekcji rąk 420101 firmy Tork! Preparat ten jest bardzo skuteczny wobec baterii, a to za sprawą alkoholu w składzie. Zawiera także glicerynę i betainę, które wykazują korzystne działanie na skórę – chronią ją i znakomicie nawilżają dłonie. Nie zawiera środków zapachowych ani barwiących i szybko dezynfekuje dłonie BEZ UŻYCIA WODY. Jego pojemność 1000ml starcza na 1000 dawek – jest niezwykle wydajny!
Żel do higienicznej dezynfekcji rąk 420101 firmy Tork jest produktem przebadanym dermatologicznie i mikrobiologicznie. Spełnia normę EN 1500, co oznacza, że zabija 99,9% bakterii na dłoniach. Jeśli szukasz skutecznego i bezpiecznego środka, który szybko zdezynfekuje Twoje dłonie i zadba o ich wygląd – nie znajdziesz lepszego. Koniecznie zakup ten preparat i ciesz się czystymi i pięknymi dłońmi!

Inne produkty z kategorii PASTY I ŻELE

Skoro zainteresowała Cię Żel do higienicznej dezynfekcji rąk Tork sprawdź również inne artykuły z kategorii PASTY I ŻELE

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop