Dreumex Plus 500 ml

Dreumex Plus EX 500 ml

29,40 zł

Żel do mycia silnie zabrudzonych rąk, zmywa farby drukarskie, stosowany na suche ręce.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Do usunięcia ciężkich zabrudzeń potrzeba najlepszych środków czystości. Farby drukarskie, smary, smoła – w drukarni i w warsztacie samochodowym nie trudno o takie zabrudzenie dłoni. Dreumex Plus EX 500 ml to żel do mycia silnie zabrudzonych rąk z dozownikiem. Sprawdza się zarówno w serwisach i warsztatach samochodowych, jak i w branży drukarskiej, malarskiej oraz dekoracyjnej.  Zawiera w sobie mikrogranulki, które są przeznaczone usuwania ciężkich zabrudzeń, takich jak smoła, farba, klej czy lakier. Sposób jego użycia jest banalnie prosty – wystarczy nałożyć niewielką ilość preparatu na brudne, SUCHE dłonie, dokładnie wetrzeć po zemulgowaniu brudu spłukać wodą!
Dreumex Plus EX 500 ml z dozownikiem jest niezwykle skutecznym żelem, który doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ręce narażone są na ciężkie zabrudzenia. To produkt testowany dermatologicznie – jest przyjazny dla skóry i nie powoduje jej uszkodzeń. Posiada długi okres przydatności. Jeśli planujesz remont lub majsterkowanie przy aucie – przemyśl zakup tego produktu!

50 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło