Dreumex Plus 3 L One2Clean

Dreumex Plus 3 L One2Clean

99,28 zł
Żel do mycia silnie zabrudzonych rąk, zmywa farby drukarskie, stosowany na suche ręce.
Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76
Farby drukarskie, smary, smoła – w drukarni i w warsztacie samochodowym nie trudno o takie zabrudzenie dłoni. Do usunięcia ciężkich zabrudzeń potrzeba najlepszych środków czystości. Dreumex Plus 3 L One2Clean – jak sama nazwa wskazuje - to żel do mycia silnie zabrudzonych rąk, który z łatwością pozbędzie się każdego brudu SAM. Sprawdza się zarówno w serwisach i warsztatach samochodowych, jak i w branży drukarskiej, malarskiej oraz dekoracyjnej.  Zawiera w sobie mikrogranulki, które są przeznaczone usuwania ciężkich zabrudzeń, takich jak smoła, farba, klej czy lakier. Sposób jego użycia jest banalnie prosty – wystarczy nałożyć niewielką ilość preparatu na brudne, SUCHE dłonie, dokładnie wetrzeć po zemulgowaniu brudu spłukać wodą!
Dreumex Plus 3 L One2Clean jest niezwykle skutecznym żelem, który doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ręce narażone są na ciężkie zabrudzenia. To produkt testowany dermatologicznie – jest przyjazny dla skóry i nie powoduje jej uszkodzeń. Posiada długi okres przydatności. Jeśli planujesz remont lub majsterkowanie przy aucie – przemyśl zakup tego produktu!
50 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło