ŚRODKI CZYSTOŚCI DO RĄK>PASTY I ŻELE>

Dreumex Classic (Red) 4,5L/5L z dozownikiem

Nowy

Stan: 100 Przedmioty

Dreumex Classic (Red) 4,5L/5L  z dozownikiem Zobacz większe

106,06 zł

Czerwony żel do mycia średnio zabrudzonych rąk, stosowany na suche ręce.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

Więcej informacji

W warsztacie samochodowym lub na budowie nie trudno o zabrudzenie dłoni. Smary, brud drogowy i inne specyficzne zabrudzenia – do ich usunięcia potrzeba najlepszych środków czystości. Wszelkie te wymagania spełni preparat Classic (Red) 4,5L/5L z dozownikiem firmy Dreumex. Jest to czerwony żel do mycia średnio zabrudzonych rąk. Zawiera w sobie mikrogranulki, które są przeznaczone usuwania średnich zabrudzeń, takich jak olej, tłuszcze, smar, bitum i guma. Jego wzmocniona siła działania, skutecznie usuwa ciężkie zabrudzenia olejowe. Sposób jego użycia jest banalnie prosty – wystarczy nałożyć niewielką ilość preparatu na brudne, SUCHE dłonie, dokładnie wetrzeć i po zemulgowaniu brudu spłukać wodą! Dozownik zwiększa wygodę użytkowania produktu.
Classic (Red) 4,5L/5L z dozownikiem firmy Drumex jest niezwykle skutecznym i praktycznym żelem, który doskonale sprawdzi się w przemyśle motoryzacyjnym oraz metalowym, gdzie ręce narażone są na ciężkie zabrudzenia. To produkt testowany dermatologicznie – jest przyjazny dla skóry i nie powoduje jej uszkodzeń. Ponadto ten środek posiada długi okres przydatności – zakup większego opakowania nie jest ryzykiem, a korzyścią!

Inne produkty z kategorii PASTY I ŻELE

Skoro zainteresowała Cię Dreumex Classic (Red) 4,5L/5L z dozownikiem sprawdź również inne artykuły z kategorii PASTY I ŻELE

Produkty marki DREUMEX

Sprawdź również jakie produkty firmy DREUMEX są dostępne w naszym sklepie