PAPIERY I RĘCZNIKI>PAPIERY TOALETOWE>

472242 Papier toaletowy w roli Tork SmartOne®

472242

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

472242Tork SmartOne® papier toaletowy w roli Zobacz większe

131,61 zł

Artykuł: 472242

Kolor: Biały

Papier, który idealnie pasuje do miejsc o dużym lub bardzo dużym natężeniu ruchu, nawet w miejscach szczególnie wymagających.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

472242 Papier toaletowy w roli Tork SmartOne® - Karta produktu

Identyfikator Systemu T8
Ilość opakowań w kartonie 6
Kolor Biały
Warstwy 2
Jakość / Materiał Advanced/celuloza + makulatura
Rozmiar 13,4 x 18 cm
Długość rolki 207 m

Więcej informacji

Szukasz papieru toaletowego, który sprawdzi się w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, np. na lotniskach, na dworcach, w galeriach handlowych? Postaw na produkty Tork w systemie SmartOne®, a sam przekonasz się, że jest to rozwiązanie najbardziej praktyczne i oszczędne z możliwych.

SmartOne® to system umożliwiający oszczędne dozowanie papieru toaletowego – odcinek po odcinku. Dzięki temu można skutecznie zapobiec nadmiernemu zużyciu i stratom. To ważne zarówno z finansowego, jak i ekologicznego punktu widzenia.

Papier toaletowy w roli Tork SmartOne® to produkt, dzięki któremu dbanie o toalety publiczne w bardzo ruchliwych miejscach jest znacznie prostsze. Duża rola o długości 207 metrów sprawia, że wkłady można wymieniać rzadziej niż przy standardowych rolkach. Papier jest komfortowy, miękki i elegancki. Biały kolor, dwie chłonne warstwy oraz inteligentny system dozowania- jeśli tego właśnie szukasz, prezentowany produkt będzie idealny na Twoje potrzeby. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Inne produkty z kategorii PAPIERY TOALETOWE

Skoro zainteresowała Cię Papier toaletowy w roli Tork SmartOne® sprawdź również inne artykuły z kategorii PAPIERY TOALETOWE

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop