PAPIERY I RĘCZNIKI>PAPIERY TOALETOWE>

120161 Papier toaletowy szary Tork Mini Jumbo

120161

Nowy

Stan: 19 Przedmioty

120161Tork Mini Jumbo szary papier toaletowy Zobacz większe

104,55 zł

Artykuł: 120161

Kolor: Naturalny

1-warstwowy, szary papier toaletowy w rolach Mini Jumbo wykonany z makulatury. Miękki i mocny – optymalne połączenie. Wydajne rozwiązanie - rzadka wymiana wkładów.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

120161 Papier toaletowy szary Tork Mini Jumbo - Karta produktu

Identyfikator Systemu T2
Ilość opakowań w kartonie 12
Kolor Naturalny
Warstwy 1
Jakość / Materiał Universal/makulatura
Rozmiar 9,4 x 14 cm
Długość rolki 240 m

Więcej informacji

Osoby, które szukają uniwersalnych, ekonomicznych rozwiązań dla toalet, powinny zainteresować się ofertą marki Tork. To producent wyrobów toaletowych i higienicznych, które znajdują zastosowanie na całym świecie. Na uwagę zasługuje papier toaletowy szary Tork Mini Jumbo – jest to produkt ekologiczny (wykonany z makulatury) i wydajny. Jednowarstwowy papier w roli sprawdzi się we wszystkich miejscach o dużym natężeniu ruchu. Każda rolka to aż 240 metrów papieru, dzięki czemu nie trzeba często wymieniać wkładów, a dbanie o toalety jest znacznie łatwiejsze.

Papier toaletowy szary Tork Mini Jumbo cieszy się zainteresowaniem naszych klientów głównie ze względu na fakt, że gwarantuje oszczędność, a jednocześnie doskonale spełnia swoje role – zapewnia higienę i komfort. Produkt ten sprawdzi się w toaletach na dworcach, lotniskach, w pubach, restauracjach, zakładach pracy, szkołach i wielu innych miejscach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do składania zamówień w MADO.

Inne produkty z kategorii PAPIERY TOALETOWE

Skoro zainteresowała Cię Papier toaletowy szary Tork Mini Jumbo sprawdź również inne artykuły z kategorii PAPIERY TOALETOWE

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop