Tork Mini Jumbo ekstra miękki papier toaletowy

Papier toaletowy ekstra miękki Tork Mini Jumbo

109,00 zł

Artykuł: 110255

Kolor: Biały

3-warstwowy, biały papier toaletowy w rolach Mini Jumbo wykonany z makulatury. Dekor liścia w kolorze fioletowym doda świeżego wyglądu Państwa łazience. Miękki i mocny – optymalne połączenie. Stanowi doskonałe uzupełnienie oferty ręczników dekorowanych Tork. Wydajne rozwiązanie - rzadka wymiana wkładów.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 17zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

W miejscach, gdzie w toaletach dba się nie tylko o higienę, ale także o komfort i dobre samopoczucie użytkowników, należy zastosować produkty ekskluzywne. Do takich można zaliczyć ekstra miękki papier toaletowy Tork Mini Jumbo. Jest to produkt w kolorze białym, z eleganckim fioletowym dekorem liścia. Miękki w dotyku, wydajny i mocny – te cechy sprawiają, że często wybierają go osoby odpowiedzialne za wyposażenie toalet w hotelach, eleganckich restauracjach czy ważnych instytucjach publicznych.

Trzywarstwowy papier toaletowy Tork to produkt skierowany do klientów, którym zależy na wygodzie i zadowoleniu użytkowników. Długość rolki to 120 metrów, dzięki czemu wymiany wkładów nie trzeba wykonywać zbyt często. W opakowaniu znajduje się 12 rolek. Produkt jest kompatybilny z dozownikami do papieru toaletowego marki Tork dostępnymi w naszym sklepie. Warto zakupić go wraz z ręcznikami dekorowanymi oferowanymi przez tego producenta. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

110255
20 Przedmioty

Opis

Ilość sztuk w opakowaniu
12
Kolor
Biały
Warstwy
3
Jakość / Materiał
Premium/MIX
Identyfikator Systemu
T2
Długość rolki
120 m
Rozmiar
9
7 x 20 cm
17
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło