PAPIERY I RĘCZNIKI>PAPIERY TOALETOWE>

110255 Papier toaletowy ekstra miękki Tork Mini Jumbo

110255

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

110255Tork Mini Jumbo ekstra miękki papier toaletowy Zobacz większe

134,07 zł

Artykuł: 110255

Kolor: Biały

3-warstwowy, biały papier toaletowy w rolach Mini Jumbo wykonany z makulatury. Dekor liścia w kolorze fioletowym doda świeżego wyglądu Państwa łazience. Miękki i mocny – optymalne połączenie. Stanowi doskonałe uzupełnienie oferty ręczników dekorowanych Tork. Wydajne rozwiązanie - rzadka wymiana wkładów.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

110255 Papier toaletowy ekstra miękki Tork Mini Jumbo - Karta produktu

Identyfikator Systemu T2
Ilość sztuk w opakowaniu 12
Kolor Biały
Warstwy 3
Jakość / Materiał Premium/MIX
Rozmiar 9,7 x 20 cm
Długość rolki 120 m

Więcej informacji

W miejscach, gdzie w toaletach dba się nie tylko o higienę, ale także o komfort i dobre samopoczucie użytkowników, należy zastosować produkty ekskluzywne. Do takich można zaliczyć ekstra miękki papier toaletowy Tork Mini Jumbo. Jest to produkt w kolorze białym, z eleganckim fioletowym dekorem liścia. Miękki w dotyku, wydajny i mocny – te cechy sprawiają, że często wybierają go osoby odpowiedzialne za wyposażenie toalet w hotelach, eleganckich restauracjach czy ważnych instytucjach publicznych.

Trzywarstwowy papier toaletowy Tork to produkt skierowany do klientów, którym zależy na wygodzie i zadowoleniu użytkowników. Długość rolki to 120 metrów, dzięki czemu wymiany wkładów nie trzeba wykonywać zbyt często. W opakowaniu znajduje się 12 rolek. Produkt jest kompatybilny z dozownikami do papieru toaletowego marki Tork dostępnymi w naszym sklepie. Warto zakupić go wraz z ręcznikami dekorowanymi oferowanymi przez tego producenta. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Inne produkty z kategorii PAPIERY TOALETOWE

Skoro zainteresowała Cię Papier toaletowy ekstra miękki Tork Mini Jumbo sprawdź również inne artykuły z kategorii PAPIERY TOALETOWE

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop