PAPIERY I RĘCZNIKI>PAPIERY TOALETOWE>

127530 Papier toaletowy, 2-warstwowy Tork Mid-size

127530

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

127530Tork Mid-size papier toaletowy, 2-warstwowy Zobacz większe

196,80 zł

Artykuł: 127530

Kolor: Biały

System dozowania papieru toaletowego Mid-size idealnie sprawdzi się w łazienkach o średnim natężeniu ruchu i w miejscach, które przykładają dużą wagę do wyglądu i komfortu swoich gości.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

127530 Papier toaletowy, 2-warstwowy Tork Mid-size - Karta produktu

Identyfikator Systemu T6
Ilość opakowań w kartonie 27
Kolor Biały
Warstwy 2
Jakość / Materiał Advanced/celuloza + makulatura
Długość rolki 100 m
Szerokość rolki 9,9 cm

Więcej informacji

Jeśli szukasz wygodnych i praktycznych rozwiązań dla toalet, produkty Tork na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Szeroka gama dozowników oraz wkładów do nich – ręczników papierowych, papierów toaletowych i mydeł – sprawia, że z łatwością można dobrać najwygodniejsze i najbardziej wskazane do danego miejsca produkty.

W toaletach publicznych doskonale sprawdzi się papier toaletowy 2-warstwowy Tork Mid-size w systemie dozowania z automatyczną zmianą rolek. Dzięki temu papier jest przez cały czas dostępny do użytku – z korzyścią dla użytkowników - a wymiana wkładów może odbywać się rzadziej, co z kolei ułatwia pracę personelowi.

Papier posiada elegancką ozdobę w kształcie liścia, jest produktem mocnym i chłonnym, ma dwie warstwy i nie posiada perforacji, dzięki czemu nie ma ryzyka, że zatnie się w dozowniku. Aby zadbać o spójność całej toalety, można połączyć go z dekorowanymi ręcznikami papierowymi Tork.

Zapraszamy do zapoznania się z parametrami produktów i życzymy udanych zakupów!

Inne produkty z kategorii PAPIERY TOALETOWE

Skoro zainteresowała Cię Papier toaletowy, 2-warstwowy Tork Mid-size sprawdź również inne artykuły z kategorii PAPIERY TOALETOWE

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop