Tork SmartOne® papier toaletowy w roli

Papier toaletowy w roli -Tork SmartOne® 472242

107,00 zł

Artykuł: 472242

Kolor: Biały

EAN: 7322540656145

Etykieta jakości: Advanced

System: T8

Papier, który idealnie pasuje do miejsc o dużym lub bardzo dużym natężeniu ruchu, nawet w miejscach szczególnie wymagających.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Szukasz papieru toaletowego, który sprawdzi się w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, np. na lotniskach, na dworcach, w galeriach handlowych? Postaw na produkty Tork w systemie SmartOne®, a sam przekonasz się, że jest to rozwiązanie najbardziej praktyczne i oszczędne z możliwych.

SmartOne® to system umożliwiający oszczędne dozowanie papieru toaletowego – odcinek po odcinku. Dzięki temu można skutecznie zapobiec nadmiernemu zużyciu i stratom. To ważne zarówno z finansowego, jak i ekologicznego punktu widzenia.

Papier toaletowy w roli Tork SmartOne® to produkt, dzięki któremu dbanie o toalety publiczne w bardzo ruchliwych miejscach jest znacznie prostsze. Duża rola o długości 207 metrów sprawia, że wkłady można wymieniać rzadziej niż przy standardowych rolkach. Papier jest komfortowy, miękki i elegancki. Biały kolor, dwie chłonne warstwy oraz inteligentny system dozowania- jeśli tego właśnie szukasz, prezentowany produkt będzie idealny na Twoje potrzeby. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

472242
20 Przedmioty

Opis

Kolor
Biały
Warstwy
2
Jakość / Materiał
Advanced/celuloza + makulatura
Identyfikator Systemu
T8
Długość rolki
207 m
Rozmiar
13
Ilość opakowań w kartonie
6
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło