Tork Mid-size miękki papier toaletowy

Papier toaletowy, miękki - Tork Mid-size 127520

138,21 zł

Artykuł: 127520

Kolor: Biały

EAN: 7322540475890

Etykieta jakości: Premium

System: T6

Tork system do papieru toaletowego Mid-size (z automatyczną zmianą rolek) gwarantuje ciągłą dostępnosc papieru. Idealnie sprawdzi się w łazienkach o srednim natężeniu ruchu i w miejscach które przykładają dużą wagę do wyglądu i komfortu swoich gosci.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Jeśli szukasz wygodnych i praktycznych rozwiązań dla toalet, produkty Tork na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Szeroka gama dozowników oraz wkładów do nich – ręczników papierowych, papierów toaletowych i mydeł – sprawia, że z łatwością można dobrać najwygodniejsze i najbardziej wskazane do danego miejsca produkty.

W toaletach publicznych doskonale sprawdzi się papier toaletowy 2-warstwowy Tork Mid-size w systemie dozowania z automatyczną zmianą rolek. Dzięki temu papier jest przez cały czas dostępny do użytku – z korzyścią dla użytkowników - a wymiana wkładów może odbywać się rzadziej, co z kolei ułatwia pracę personelowi.

Papier posiada elegancką ozdobę w kształcie liścia, jest produktem mocnym i chłonnym, ma dwie warstwy i nie posiada perforacji, dzięki czemu nie ma ryzyka, że zatnie się w dozowniku. Aby zadbać o spójność całej toalety, można połączyć go z dekorowanymi ręcznikami papierowymi Tork.

127520
20 Przedmioty

Opis

Kolor
Biały
Warstwy
2
Jakość / Materiał
Premium/celuloza
Identyfikator Systemu
T6
Długość rolki
90 m
Szerokość rolki
9
Ilość opakowań w kartonie
27szt
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło