Tork miękki papier toaletowy w rolce konwencjonalnej

Papier toaletowy, miękki - Tork 12291

1,22 zł

Artykuł: 12291

Kolor: Biały

EAN: 7310791091273

Etykieta jakości: Premium

System: T4

2-warstwowy, biały, papier toaletowy w rolkach konwencjonalnych wykonany z celulozy.Wysokiej jakości, estetyczny i miękki.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Najprostsze rozwiązania są niekiedy najlepsze. Dotyczy to także wyposażenia toalet w podstawowe środki i akcesoria higieniczne. Toaleta publiczna musi być przede wszystkim czysta, estetyczna i komfortowa w użytkowaniu. Dlatego warto zainwestować w produkty Tork – dozowniki i papiery toaletowe, które zagwarantują użytkownikom pełną wygodę.

Jednym z produktów, którymi warto się zainteresować, jest 2-warstwowy miękki papier toaletowy w rolce konwencjonalnej Tork. Jest to produkt wykonany z makulatury, dostępny w kolorze białym o długości 24,8 m. Konwencjonalna rolka będzie bezproblemowo pasowała do wszystkich standardowych dozowników papieru toaletowego. Produkt ten jest rozwiązaniem uniwersalnym, a przy tym estetycznym i komfortowym zarówno dla użytkowników, jak i dla osób dbających o czystość toalet.

Zachęcamy do zapoznania się z tym produktem. W naszym sklepie możesz kupić go w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zakupów!

12291
20 Przedmioty

Opis

Kolor
Biały
Jakość / Materiał
Premium/celuloza
Długość
24,8 m
Identyfikator Systemu
T4
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło