Tork miękki papier toaletowy w rolce konwencjonalnej

Papier toaletowy miękki - Tork 110317

2,42 zł

Artykuł: 110317

Kolor: Biały

EAN: 7322540011517

Etykieta jakości: Premium

System: T4

Zapewnij swoim gościom komfort jak w domu dzięki papierowi toaletowemu Tork Premium. Ten miękki papier toaletowy zachwyca wyglądem i dotykiem, jest wydajny i sprawdzi się w łazienkach o małym natężeniu ruchu.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Wyobraź sobie, że jesteś na ważnym spotkaniu w prestiżowej restauracji. Przychodzi moment, w którym potrzebujesz skorzystać z toalety. Wychodzisz więc grzecznie i szukasz łazienki. W końcu ją znajdujesz, wchodzisz do kabiny i załatwiasz swoje naturalne potrzeby. Czując dobrze Ci znaną ulgę, chcesz sięgnąć po papier toaletowy. Ten z kolei okazuje się być kompletnie niestosowny do standardów utrzymywanych przez restaurację. Jest bowiem szorstki, cienki, nietrwały. Czujesz niesmak i Twoja ocena tego miejsca zdecydowanie spada. Jeśli nie znasz takiego scenariusza ze swoich doświadczeń lub nie słyszałeś o nim wcześniej, może być to trochę szokujące. Niemniej jednak zapewniamy- nawet tak drobny element, jak papier toaletowy potrafi zmienić renomę firmy. Bowiem toaleta to miejsce wyjątkowo intymne, prywatne, w którym przede wszystkim chcemy czuć się komfortowo. Będąc właścicielem miejsca publicznego i chcąc zapewnić tę swobodę swoim klientom, dobrze jest zadbać o wysokiej jakości papier toaletowy. W tej roli z pewnością sprawdzi się nasz papier toaletowy w rolce konwencjonalnej Tork 110317. To estetyczny, miękki i komfortowy papier 3-warstwowy w kolorze białym będący doskonałą reprezentacją każdej toalety publicznej. Sprawdź sam!!!

110317
50 Przedmioty

Opis

Kolor
Biały
Warstwy
3
Identyfikator Systemu
T4
Długość rolki
34
Liczba arkuszy
248 szt.
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło