SYSTEMOWE

Oferowane marki

TORK

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Aktywne filtry

Systemów dozowania ręczników papierowych jest kilka. Każda odpowiedzialna za wyposażenie łazienek i pomieszczeń gospodarczych osoba może wybrać akcesoria, które najlepiej spełniają oczekiwania użytkowników bądź pracowników. Ręczniki papierowe są kompatybilne z dozownikami, jeśli więc wybieramy ręczniki w roli, współpracujący z nimi dozownik pozwoli na szybkie i łatwe wydobywanie poszczególnych arkuszy papieru.

Ręczniki systemowe – wygodnie i higieniczne w każdej łazience

W kategorii "ręczniki systemowe" prezentujemy ręczniki papierowe, które są precyzyjnie składane, po czym umieszczane w dozownikach. Pociągniecie za pojedynczy arkusz od dołu umożliwia wydobycie go, a zaraz zanim pojawia się końcówka kolejnego arkusza, z którego może skorzystać kolejna osoba. To rozwiązanie bardzo wygodne i przede wszystkim zapewniające najwyższy poziom higieny, ponieważ użytkownik ma kontakt jedynie z pojedynczym ręcznikiem, który wydobywa z dozownika.

Z tym rozwiązaniem można się spotkać w zdecydowanej większości toalet publicznych, zarówno w galeriach handlowych i restauracjach, jak i w różnego rodzaju instytucjach, np. urzędach, szkołach czy placówkach służby zdrowia. Rozwiązanie to często stosują także zarządcy budynków biurowych i zakładów pracy.

Ręczniki systemowe dostępne w naszym sklepie kupić można w atrakcyjnej cenie w dowolnych ilościach, w zależności od zapotrzebowania konkretnego obiektu. Dostępne są różne rodzaje produktów w tej kategorii (np. ręczniki w składce wielopanelowej), a dopasować je należy do rodzaju dozownika. Oferujemy dwie wersje kolorystyczne ręczników systemowych:

  • ręczniki zielone,

  • ręczniki białe.

A także ręczniki ekstra miękkie o dodatkowych walorach użytkowych. Wszystkie produkty widoczne są poniżej – zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Ponadto zachęcamy do zapoznania się z kategorią "dozowniki na ręczniki", gdzie można sprawdzić dostępność akcesoriów dozujących dla poszczególnych rodzajów produktów.

Zapraszamy do zakupów w MADO i prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań.

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło