NAKŁADKI SEDESOWE

Oferowane marki

TORK

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

Higiena w toaletach publicznych jest kwestią priorytetową. W pierwszej kolejności to właśnie higienie, a dopiero w drugiej wygodzie użytkowników mają służyć wszystkie akcesoria, które możemy znaleźć w toalecie, począwszy od armatury sanitarnej, aż po dozowniki i dystrybutory. O czystość i dezynfekcję wszystkich powierzchni dbają osoby sprzątające, które mają za zadanie nie tylko utrzymać estetyczny wygląd pomieszczeń toaletowych, ale przede wszystkim zachować wysokie standardy higieny. Jednak w większości przypadków standardy te zależne są w tym samym stopniu od rzetelnie wykonywanych prac porządkowych, co od samego wyposażenia toalety – a zatem od osób decyzyjnych w tej kwestii.

Coraz częściej poza standardowym wyposażeniem toalety w dozowniki papieru toaletowego, ręczników papierowych czy mydła, znaleźć można w niej także dodatkowe elementy. Należą do nich między innymi nakładki sedesowe, które można spotkać w coraz większej ilości toalet publicznych na całym świecie.

Nakładki sedesowe w sklepie MADO

Nakładki sedesowe pozwalają zachować najwyższy poziom higieny podczas korzystania z toalety. Produkty te opracowane są w taki sposób, aby po użyciu można było je spuścić w toalecie, dzięki czemu stanowią rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale także ekologiczne. Dozowniki do nakładek sedesowych pozwalają na wydobywanie pojedynczych egzemplarzy, co zapobiega nadmiernemu zużyciu, a w konsekwencji stratom. Dozowniki te mają nieduże rozmiary i z łatwością zmieszczą się w każdej toalecie.

W sklepie MADO można zaopatrzyć się zarówno w nakładki sedesowe, jak i w przeznaczone do ich dozowania dystrybutory. Oferujemy między innymi produkty znanego na całym świecie producenta – firmy Tork. Wyroby tej marki cenione są za wysoką jakość i użyteczność.

Produkty w kategorii "nakładki sedesowe" wraz z opisami widoczne są na liście poniżej. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących samych produktów, ich dostępności lub cen, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Życzymy udanych zakupów w MADO!

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło