Odświeżacz powietrza DS69 Style

Odświeżacz powietrza DS69 Style

360,80 zł
Artykuł: DS69 Style
LINIA ZAPACHOWA
Gotowy do użycia dezodorant do długotrwałego odświeżania powietrza. Delikatna nuta zapachowa niweluje nieprzyjemne zapachy i przywraca świeżość powietrza.
Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 17zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76
Przebieralnie, szatnie, publiczne toalety, a nawet niektóre gabinety  - w tych pomieszczeniach zwykle nie pachnie zbyt przyjemnie. Jeśli pracujemy w takim miejscu, warto zaopatrzyć je w gotowy do użycia dezodorant, służący do długotrwałego odświeżania powietrza. Odświeżacz powietrza DS69 Style za sprawą delikatnej nuty zapachowej niweluje nieprzyjemnie zapachy i przywraca świeżość powietrza. Niestraszne mu nawet najbardziej odpychające aromaty! Ponadto, produkt ten nie pozostawia żadnych plam, więc może być stosowany zarówno w urządzeniach klimatyzacyjnych, jak i bezpośrednio. Pojemność opakowania to aż 10L, a więc starcza na bardzo długi okres czasu. Neutalne pH odświeżacza (6,5-7,8) sprawia, że jest ono przyjazne dla otoczenia i środowiska (sprzyja korzystnej wilgotności powietrza).
Odświeżacz powietrza DS69 Style sprawdzi się w każdej toalecie, przebieralni oraz gabinecie odnowy biologicznej. Jeśli szukasz preparatu, który pokona każdy nieprzyjemny zapach - koniecznie zamów ten. Zadowolonie gwarantowane!
DS69 Style
50 Przedmioty

Opis

Pojemność
10 L
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło