Polybuz Trendy T201

Polybuz Trendy T201

15,08 zł
Artykuł:T201

Środek myjąco – pielęgnujący na bazie alkoholu przeznaczony do każdego rodzaju wodoodpornej posadzki. Produkt szybkoschnący, niskopieniący, wydajny, o bardzo przyjemnym zapachu, nie pozostawiający smug. Również do zastosowania maszynowego.
Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76
Szukasz innowacyjnych rozwiązań na to, aby utrzymać swój dom w czystości? Jeśli tak właśnie jest… To wiedz, że nie mogłeś lepiej trafić! W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Warto, abyś na chwilę zatrzymał się przy Polybuz Trendy T201 od Buzil. Jest to środek czystości myjąco-pielęgnujący, który bazowany jest na alkoholu. Sprawdza się na każdej powierzchni, odpornej na wodę. Produkt ten wysycha w mgnieniu oka, nie pozostawia po sobie piany i żadnych smug, wprowadza do pomieszczenia przyjemny zapach, a przede wszystkim jest bardzo wydajny. Co więcej… sprawdza się także w maszynowym czyszczeniu. Jeśli nie masz odpowiedniego urządzenia, również możemy Ci je zapewnić. Wystarczy tylko, że zapoznasz się szczegółowo z nasza ofertą. Jesteśmy pewni, że czego byś u nas nie zakupił, zawsze wyjdziesz na tym z korzyścią! Możesz mieć to wszystko w każdej chwili- czekamy na Ciebie!

Dodatkowe informacje

pH: 5,5-6,5
posadzki zabezp.: 50ml/10l wody
niezabezpieczone: 100ml/10l wody
maszynowe: 100-200ml/10l wody
T201
100 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło