Erol G490

Erol G490

19,50 zł
Artykuł: G490

CZYSZCZENIE KAMIONKI
Niezwykle skuteczny alkaliczny środek czyszczący do drobnoziarnistych i mikroporowatych płytek kamionkowych (np. gres), głęboko wnikający w pory i rozpuszczający tkwiące tam zabrudzenia.
Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76
Powierzchnie płytkowe są dzisiaj bardzo modne. Stosować można je zarówno w łazience, jak i w innych pomieszczeniach, takich jak kuchnia, czy też przedpokój… Bądź np. hotelowe lobby. Aby jednak móc sobie na coś takiego pozwolić, trzeba o takie płytki dbać i zachować je w jak największej czystości. Podłogi, bądź ściany, to elementy, na które zwracana jest największa uwaga, dlatego warto uchronić się od negatywnych spojrzeń i zastosować odpowiednie środki czystości. Tutaj chcieli byśmy pokazać wam wspaniay, alkaliczny środek czyszczący Erol G490 marki Buzil, który perfekcyjnie sprawdza się podczas kontaktu z drobnoziarnistymi i mikroporowatymi płytkami kamionkowymi, takich jak np. gres. Ów środek bardzo głęboko wnika w ich pory, co sprawia, że bez trudu rozpuści wszystkie, tkwiące tam zabrudzenia. Jedną, z ogromnych zalet tego produktu jest to, że… Nie pozostawia po sobie smug. Co więcej… Nie pozostawi po sobie nadmiaru piany. Jakby tego było mało,  Erol G490 tworzy idealne, jednorodne połączenie z twardą wodą.

Dodatkowe informacje

pH: 12-13
dozowanie:
pielęgnacja: 50-100ml/10l wody
maszyna: 100-200ml/10l wody doczyszcz. gruntowne: 1-3l/10l wody
G490
199 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło