Nowy

Stan: 200 Przedmioty

G270Buz Wipe G270 Zobacz większe

17,84 zł

Artykuł: G270

BEZSMUGOWY
Środek do czyszczenia nawierzchni laminatowych, paneli podłogowych oraz lakierowanego parkietu.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Produkt o neutralnym pH, nie pozostawiający smug, nie nawarstwiający się, szybko schnący, niskopieniący, o działaniu antypoślizgowym, nadający połysk.
pH: 7,5-8
dozowanie: 50ml/10l wody

Inne produkty z kategorii MYCIE

Skoro zainteresowała Cię Buz Wipe G270 sprawdź również inne artykuły z kategorii MYCIE

Produkty marki BUZIL

 • Artykuł: S737*Matowa dyspersja do zabezpieczana posadzek podłogowych odpornych na działanie wody. Odporna na środki dezynfekujące. Do zabezpieczania posadzek podłogowych odpornych na działanie wody, które można pokrywać warstwami ochronnymi.

  383,67 zł
  W magazynie
 • Artykuł:T201Środek myjąco – pielęgnujący na bazie alkoholu przeznaczony do każdego rodzaju wodoodpornej posadzki. Produkt szybkoschnący, niskopieniący, wydajny, o bardzo przyjemnym zapachu, nie pozostawiający smug. Również do zastosowania maszynowego.

  18,55 zł
  W magazynie
 • Artykuł: DW40Uniwersalny, kwaśny środek nabłyszczający stosowany we wszystkich zmywarkach używanych w przemyśle spożywczym np. w piekarniach, rzeźniach i kuchniach przemysłowych.

  209,00 zł
  W magazynie
 • PIELĘGNACJA SKÓRY Środek do intensywnego czyszczenia i pielęgnacji gładkich skór. Wzmacnia naturalny kolor i strukturę skóry, nadaje jej gładkość i elastyczność, zmniejsza jej podatność na uszkodzenia, chroni przed ponownym zabrudzeniem.

  57,59 zł
  W magazynie
Sprawdź również jakie produkty firmy BUZIL są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop