Corridor Power Stripper S708

Uniwersalny stripper - Buzil Corridor Power Stripper S708

121,15 zł

Artykuł: Corridor Power Stripper S708

Zastosowanie: Uniwersalny stripper do wszystkich wodoodpornych i wrażliwych na zasady elastycznych wykładzin podłogowych

Inne zastosowanie: Brak

Wartość pH: 10

Stripper o wyjątkowej sile działania. Do gruntownego czyszczenia wszystkich podłóg odpornych na działanie wody. Usuwa wszystkie rozpuszczalne w wodzie powłoki ochronne oraz resztki produktów pielęgnacyjnych. Zalecany do usuwania kilku warstwowych powłok utwardzanych poprzez polerowanie

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Preparat Buzil Corridor Power Stripper S708 to uniwersalny środek (stripper) do gruntownego czyszczenia wszelkich wodoodpornych i wrażliwych na zasady elastycznych wykładzin podłogowych. Jest odpowiedni do linoleum, kauczuku, PCW czy wykładzin elastomerowych. Bez problemu poradzi sobie z usunięciem wielokrotnie nałożonych, niezawierających metali oraz trudno zmywalnych powłok. Dodatkowo posiada idealną zdolność do rozpuszczania przyschniętych resztek i zgęstniałych filmów ochronnych. W szybki i skuteczny sposób rozpuści powłoko, a przy tym nie pozostawi żadnych śladów. Jest delikatny dla czyszczonych materiałów i dzięki małemu dozowaniu jest preparatem ekonomicznym.

Dozowanie:

  • buzil_pikto__Grundreinigen_Polieren_50_5 2,5 l / 7,5 l wody
  • buzil_pikto__Automatenreinigung_50_50.jp 2,5 l / 7,5 l wody
  • Zastosowanie: Roztwór roboczy nanieść na podłogę i pozostawić do zadziałania. Następnie wyczyścić gruntownie stosując szorowarkę lub automat szorującozbierający z podłożonym odpowiednim padem lub szczotką. Następnie odessać brudny roztwór a podłogę spłukać czystą wodą. Odessać wodę.
S708
100 Przedmioty

Opis

Pojemność
5 L
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło