Blitz Tropic G483

Uniwersalny środek mycia powierzchni - Buzil Blitz Tropic G483

13,25 zł

Artykuł: Blitz Tropic G483

Zastosowanie: Do wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody

Inne zastosowanie: Do wszystkich podłóg odpornych na działanie wody

Wartość pH: 7

Uniwersalny środek czyszczący na bazie alkoholu o przyjemnym tropikalnym zapachu i neutralnym odczynie do wszystkich powierzchni i podłóg odpornych na działanie wody.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Zauważyłeś we własnym domu brud, który burzy wystrój całego pomieszczenia? Jeśli tak, to wiedz, że właśnie nadeszła najwyższa pora na to, aby coś z tym zrobić! Jako jeden, z bardziej znanych sklepów internetowych, mamy do zaoferowania produkty, które na pewno nie sprawią Ci zawodu. Znajdziesz u nas środki czystości wszelkiego rodzaju, a w szczególności polecamy uniwersalny środek czyszczący - Blitz Tropic G483 marki Buzil. A dlaczego? Sprawdza się on bowiem na wielu powierzchniach i pozostawia po sobie przyjemny, tropikalny zapach. Został wytworzony na bazie alkoholu, ma łagodne działanie, nie pozostawia smug i nadaje powierzchniom piękny połysk. Jego zaletą jest naturalny odczyn, więc nie musisz bać się o własną skórę, podczas użytkowania. Jako że chcemy, abyś mógł długi czas cieszyć się ów produktem, sprzedajemy go w ogromnych ilościach. Możecie zakupić 1, 10 lub 200 litrów i to w bardzo atrakcyjnej cenie! Chyba się z nami zgodzicie, że jest to bardzo trafne rozwiązanie? Dodatkowo, warto wspomnieć, iż Buzil to marka, znana na całym świecie, dlatego najwyższy czas na to, abyś mógł cieszyć się nią we własnym zakresie.

Dozowanie:

  • buzil_pikto__Nasswischen_50_50.jpg 20 - 50 ml / 10 l wody
  • buzil_pikto__reinigen_50_50.jpg 20 - 50 ml / 10 l wody
  • buzil_pikto__Spruehen_50_50.jpg 50 ml / 600 ml wody
G483
200 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło