ŚRODKI CZYSTOŚCI DO RĄK>KREMY>

420202 Krem do rąk i ciała Tork bezzapachowy balsam

420202

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

420202Tork bezzapachowy balsam do rąk i ciała Zobacz większe

32,94 zł

Artykuł: 420202

Kolor: Biały


Delikatny balsam do rąk i ciała dla skóry suchej i wrażliwej o poj. 475ml.  Wydajny - wystarcza na 475 dawek. Przebadane dermatologicznie i mikrobiologicznie.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

420202 Krem do rąk i ciała Tork bezzapachowy balsam - Karta produktu

Pojemność 475 ml
Cecha Bezzapachowe
Identyfikator Systemu S2
Kolor Biały
Ilość dawek 475

Więcej informacji

Niektóre miejsca wymagają częstego mycia i dezynfekowania rąk – są to przede wszystkim wszelkiego rodzaju placówki medyczne, gabinety kosmetyczne oraz branża spożywcza. KREM DO RĄK I CIAŁA TORK BEZZAPACHOWY BALSAM 420202 to delikatny balsam do rąk i ciała dla skóry suchej i wrażliwej. Skutecznie chroni skórę przed nadmiernym wysuszeniem i przywraca jej naturalne właściwości. Nie zawiera środków zapachowych ani barwiących, co zmniejsza ryzyko wystąpienia odczynów alergicznych. Przebadane dermatologicznie i mikrobiologicznie, jest całkowicie bezpieczny dla skóry. Ponadto, jest również przyjazny dla środowiska – posiada etykietę „Nordyckiego Łabędzia”.
KREM DO RĄK I CIAŁA TORK BEZZAPACHOWY BALSAM 420202 to niezwykle wydajny balsam, który jest rekomendowany do często mytych i dezynfekowanych dłoni. Pojemność 475ml wystarcza aż na 475 dawek! Jeśli Twoja skóra jest wrażliwa i podatna na wysuszenie – koniecznie przemyśl zakup tego produktu. To bardzo dobrej jakości krem i balsam, z którego na pewno będziesz zadowolony!

Inne produkty z kategorii KREMY

Skoro zainteresowała Cię Krem do rąk i ciała Tork bezzapachowy balsam sprawdź również inne artykuły z kategorii KREMY

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop