Dreumex Omnicare Reconditioning Cream 400ml- Krem regenerujący

Krem regenerujący do rąk Dreumex Omnicare Reconditioning Cream 400ml

46,87 zł
Krem regenerujący do rąk, który należy stosować po zakończeniu pracy.
Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76
Przy pracy w ciężkich warunkach potrzebna jest właściwa ochronna – także dla naszych rąk. Prace m.in. przy budowach lub w warsztatach mechaniczno-samochodowych potrafią drastycznie zniszczyć skórę naszych dłoni. Otarcia, podrażnienia, wysuszona skóra – z tym spotkał się każdy z nas. Dreumex Omnicare Reconditioning Cream 400ml - Krem regenerujący to krem regenerujący do rąk, który stymuluje naturalną zdolność regeneracyjną naskórka oraz nadaje skórze gładkość i zapewnia prawidłowy stan. Nadaje się do każdego typu skóry, szybko się wchłania. Przeznaczony jest do stosowania po pracy, nadaje się również do codziennej pielęgnacji zniszczonych dłoni. Jest również bezpieczny dla skóry, nie uczula.
Dreumex Omnicare Reconditioning Cream 400ml - Krem regenerujący chroni skórę przed uszkodzeniami powodowanymi pracą oraz czynnikami atmosferycznymi. To regenerujący krem, który zadba o zdrowy wygląd Twoich dłoni. Jeśli szukasz kremu wysokiej jakości, który poradzi sobie z uszkodzeniami skóry rąk – koniecznie przemyśl zakup tego produktu. Satysfakcja gwarantowana!
100 Przedmioty

Opis

Pojemność
400 ml
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło