Dreumex Universal Protect O2C - Krem ochronny 1

Dreumex Universal Protect O2C - Krem ochronny 1,5L

86,07 zł

Krem ochronny do rąk. Idealny do codziennej pielęgnacji.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76
Kontakt ze szkodliwymi substancjami niszczy nasze dłonie. Warto zadbać o nie i zabezpieczyć się we właściwy krem ochronny do rąk. Dreumex Universal Protect O2C - Krem ochronny 1,5L jest kremem przeznaczonym do każdego rodzaju skóry. Tworzy warstwę ochronną zabezpieczającą przed penetracją szkodliwych substancji wgłąb skóry. Można go stosować przed pracą zarówno w środowisku suchym, jak i mokrym. Krem jest bezzapachowy, nie zawiera żadnych barwników ani silikonu, jest bezpieczny dla skóry, ułatwia mycie rąk. Nadaje się również do twarzy.
Dreumex Universal Protect O2C - Krem ochronny 1,5L to uniwersalny krem, który zaopiekuje się Twoimi dłońmi. Idealnie sprawdzi się w codziennej pielęgnacji, znakomicie nawilża dłonie i chroni skórę przed szkodliwymi środkami. Jeśli pracujesz na budowie, w fabryce lub warsztacie samochodowym – ten krem pomoże Ci w zadbaniu o schludny wygląd rąk. Zabezpiecz swoje dłonie już dziś!
Dostępny również w postaci wydajnej tubki ograniczającej dozowanie.
100 Przedmioty

Opis

Pojemność
1.5L
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło