Dreumex Universal Protect krem ochronny do rąk

Dreumex Universal Protect krem ochronny do rąk

22,32 zł

Krem ochronny do rąk. Idealny do codziennej pielęgnacji.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76
Pracując przy szkodliwych substancjach, powinniśmy szczególnie zadbać o swoje dłonie. Warto wtedy zabezpieczyć się we właściwy krem ochronny do rąk. KREM DO RĄK DREUMEX UNIVERSAL PROTECT 250ml jest kremem przeznaczonym do każdego rodzaju skóry. Tworzy warstwę ochronną zabezpieczającą przed penetracją szkodliwych substancji wgłąb skóry. Można go stosować przed pracą zarówno w środowisku suchym, jak i mokrym. Krem jest bezzapachowy, nie zawiera żadnych barwników ani silikonu, jest bezpieczny dla skóry, ułatwia mycie rąk. Nadaje się również do twarzy.
KREM DO RĄK DREUMEX UNIVERSAL PROTECT 250ml to uniwersalny krem, który zaopiekuje się Twoimi dłońmi. Idealnie sprawdzi się w codziennej pielęgnacji, znakomicie nawilża dłonie i chroni skórę przed szkodliwymi środkami. Jeśli pracujesz na budowie, w fabryce lub warsztacie samochodowym – ten krem pomoże Ci w zadbaniu o schludny wygląd rąk. Zabezpiecz swoje dłonie już dziś!
Dostępny również w postaci wkładów do dozowników (mechanicznych lub automatycznych).
90 Przedmioty

Opis

Pojemność
250 ml
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło