Dreumex Omnicare Protection Cream 400ml Krem ochronny

Dreumex Omnicare Protection Cream 400ml Krem ochronny

46,87 zł
Krem ochronnny do rąk do stosowania przed pracą.
Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Pracując ze substancjami szkodliwymi dla skóry lub w miejscach, w których nasze dłonie są podatne na otarcia, wysuszenie lub innego rodzaju uszkodzenie, potrzebujemy właściwej dla nich ochrony. DREUMEX OMNICARE PROTECTION CREAM 400ML KREM OCHRONNY jest kremem ochronnym do rąk, który służy do stosowania PRZED PRACĄ. Tworzy on barierę ochronną i ułatwia mycie rąk, jak również skutecznie nawilża skórę. Jest odpowiedni dla każdego typu skóry, szybko się wchłania. Nadaje się również do codziennej pielęgnacji zniszczonych i przesuszonych dłoni. Jest bezpieczny dla skóry, nie uczula.
DREUMEX OMNICARE PROTECTION CREAM 400ML KREM OCHRONNY znakomicie chroni skórę przed uszkodzeniami powodowanymi pracą oraz czynnikami atmosferycznymi. To ochronny krem, który zadba o zdrowy wygląd Twoich dłoni i zapewni im odpowiednie nawilżenie. Jeśli szukasz kremu wysokiej jakości, który zabezpieczy twoje dłonie przed uszkodzeniami i wysuszeniem – koniecznie przemyśl zakup tego produktu. Satysfakcja gwarantowana!

100 Przedmioty

Opis

Pojemność
400 ml
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło