Dreumex Natural Care O2C - Krem ochronny 1

Dreumex Natural Care O2C - Krem ochronny 1,5L

86,07 zł

Krem ochronny do rąk. Idealny do codziennej pielęgnacji.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76
Nasze ręce często narażone są na otarcia, ranki, przesuszenie – szczególnie przy ciężkich pracach we wszelkiego rodzaju fabrykach, warsztatach samochodowych czy też firmach budowlanych. Dreumex Natural Care O2C - Krem ochronny 1,5L jest kremem regenerującym, który – regularnie stosowany po pracy - chroni przed uszkodzeniami skóry powodowanymi pracą i warunkami atmosferycznymi oraz użyciem pasty doczyszczającej. Nadaje się do każdego rodzaju skóry, pozostawia ją gładką i jędrną, jest szybko wchłaniany przez skórę. Krem jest nieperfumowany i nie zawiera silikonu, w składzie zawiera dodatek wosku pszczelego. Przeznaczony również do używania w przemyśle spożywczym.
Dreumex Natural Care O2C - Krem ochronny 1,5L to naturalny krem, który zadba o zdrowie i wygląd Twoich dłoni. Jest to produkt nie tylko wysokiej jakości – jest również niezwykle wydajny. Jeśli szukasz kremu, który poradzi sobie z każdymi dłońmi – koniecznie przemyśl zakup tego produktu!
Dostępny również w postaci wydajnej tubki ograniczającej dozowanie.
100 Przedmioty

Opis

Pojemność
1.5L
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło