Tork opcjonalny uchwyt do worka na odpady

Tork opcjonalny uchwyt do worka na odpady - 206550

150,35 zł

Artykuł: 206550

Uchwyt na worek na odpady t.j. zużyte czyściwo. 

Odpowiedni do zamontowania na dozowniku podłogowym W1. 

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

W czasach współczesnych, właściwe zagospodarowanie przestrzeni to podstawa. Dzięki opcjonalnego uchwytu do worka na odpady 206550 firmy Tork, masz szansę zaoszczędzić nieco miejsca, ponieważ może on zastąpić tradycyjny pojemnik. Jest on odpowiedni do zamontowania na dozowniku podłogowym W1. Górna część utrzymuje worek, dolna półka podtrzymuje worek przed opadaniem i zabezpiecza przed uszkodzeniem podczas przesuwania dozownika pomiędzy stanowiskami pracy. Dolna półka może być przesuwana, tym samym można używać mniejszych i większych worków. Istnieje możliwość zamontowania na nim standardowych worków o pojemności 120l. Ten uchwyt zapewnia stabilność, nawet z workiem pełnym odpadów. Zamontowanie go jest łatwe, intuicyjne, podobnie jak zakładanie worków.
Opcjonalny uchwyt do worka na odpady 206550 firmy Tork to wygodne rozwiązanie w każdym miejscu pracy. Oszczędza on czas, ponieważ kosz na odpady dzięki niemu jest zawsze pod ręką. Ponadto, używając mobilnego systemu, podnosisz wydajność. Koniecznie przemyśl zakup tego uchwytu do swojego miejsca pracy!

206550
50 Przedmioty

Opis

Materiał
Plastik
Kolor
Czarny
Identyfikator Systemu
W1
0 cm
16
Wymiary (wys x szer x gł)
16
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło