Tork kosz na odpady 5L

Kosz na odpady 5L - Tork 564008

92,46 zł

Artykuł: 564008

Kolor: Czarny

Plastikowy kosz na odpady higieniczne, poj. 5 litrów. Przeznaczony do montażu w toaletach na odpadki higieniczne lub w innych miejscach gdzie wymagany jest mały kosz (istnieje możliwość demontażu pokrywy zasłaniającej wnętrze kosza).

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Kosze na śmieci zwykle nie są elementami, które chętnie eksponujemy. Raczej staramy się je dyskretnie chować w kącikach pomieszczeń, z dala od oczu gości. Jednakże teraz może się to nieco zmienić, a za to zamieszanie odpowiada kosz na odpady 564008 firmy Tork! Za sprawą czarnej barwy prezentuje się na swój sposób elegancko (jak wiadomo - czerń jest zawsze w modzie). Doskonale uzupełnia wyposażenie każdej nowoczesnej łazienki - oferuje możliwość montażu do ściany, która gwarantuje niesamowitą wygodę użytkowania. Samozamykająca się pokrywa pomaga w zachowaniu porządku i higieny, co bez wątpienia doceni zarówno każda kobieta, jak i mężczyzna.  Z pozoru mały i dyskretny, jest w stanie pomieścić do 5l, a więc koniec z kursowaniem z wacikami i patyczkami higienicznymi do kuchennego kosza! Na dodatek - jest to kosz trwały, a więc można go określić mianem inwestycji na długi okres czasu.
Jeśli szukasz kosza na odpady, który doda uroku i nutki przebojowości twojej łazience - koniecznie wybierz ten!

564008
20 Przedmioty

Opis

Materiał
ABS
Kolor
Czarny
Pojemność
5 L
Identyfikator Systemu
B3
Ilość opakowań w kartonie
1
Wymiary (wys x szer x gł)
38 x 19
4 x 16 cm
16
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło