Nowy

Stan: 200 Przedmioty

G145Sunglorin G145 Zobacz większe

20,30 zł

Artykuł: G145

WYSOKI POŁYSK
Emulsja nadająca wysoki połysk, z możliwością polerowania, stosowana do
gumy, linoleum, asfaltu i parkietów.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Czy zdarzyło się wam kiedyś załamać ręce, bo waszym oczom ukazały się potworne zabrudzenia? Kiedy dochodzi do takich sytuacji, czasami po prostu człowiek ma ochotę się poddać. Mamy jednak na to idealne rozwiązanie! Wystarczy tylko, że odwiedzisz nasz sklep internetowy! W naszej ofercie możesz bowiem znaleźć wiele produktów, które będą w stanie pokonać każdy rodzaj brudu. Jednym z nich, godnym polecenia, jest środek polerujący Sunglorin G145 od Buzil. Pojemnik wypełnia emulsja, która sprawi, że wszelkie parkiety i powierzchnie z gumy, lineolum, oraz asfaltu, staną się antypoślizgowe i nabiorą cudownego połysku! Produkt ten przystosowany jest głównie do polerowania. Dzięki błyszczącym efektom, nadasz pomieszczeniom odpowiedni charakter i wprowadzisz do nich przyjemną świeżość. Sunglorin G145 pobudzi także wasze zmysły, a to dlatego, że po jego zastosowaniu, zostanie przyjemny zapach. Zainwestuj w to, co zagwarantuje Ci czystość!

Dodatkowe informacje

pH: 8,5-9,2
dozowanie: bez rozcieńczania
do niemal wszystkich powierzchni wrażliwych na działanie alkaliów

Inne produkty z kategorii KONSERWACJA

Skoro zainteresowała Cię Sunglorin G145 sprawdź również inne artykuły z kategorii KONSERWACJA

Produkty marki BUZIL

 • Artykuł: G555Specjalistyczny środek czyszczący w sprayu na bazie rozpuszczalników do wszystkich powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników (deski rozdzielcze, klawiatury, komputery, telefony, stal szlachetna). Produkt o działaniu antystatycznym, wydajny, możliwy do zastosowania punktowego. pH: 10,5-11,5 dozowanie: bez rozcieńczania

  44,28 zł
  W magazynie
 • Artykuł: S741Wyjątkowo odporna powłoka ochronna.Do wszystkich powierzchni, które można zabezpieczać filmem ochronnym. Szczególnie zalecany do obiektów o wysokim natężeniu ruchu np. przedszkoli, szkół, dworców. Odpowiedni do użycia w szpitalach, domach opieki oraz do pomieszczeń, w których stosuje się środki do dezynfekcji.

  231,52 zł
  W magazynie
 • Artykuł: IR45Alkaliczny środek czyszczący do rozpuszczania najbardziej intensywnych zabrudzeń przemysłowych. Produkt rozpuszcza zabrudzenia po sadzy, olejach i tłuszczach, jest bardzo wydajny i niskopieniący.

  24,60 zł
  W magazynie
 • Artykuł: G477CZYSZCZENIE EKSTRAKCYJNEŚrodek do czyszczenia metodą ekstrakcyjną. Nie zawiera rozpuszczalnika ani wybielaczy. Nie wytwarza piany, skutecznie chroni przez ponownym zabrudzeniem.

  30,14 zł
  W magazynie
Sprawdź również jakie produkty firmy BUZIL są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop