CHEMIA PROFESJONALNA>INNE>

T560 Vario-Clean trendy T560

Nowy

Stan: 100 Przedmioty

T560Vario-Clean trendy T560 Zobacz większe

16,56 zł

Artykuł:T560

Środek czyszcząco – pielęgnujący o odczynie neutralnym, idealny do nawierzchni strukturalnych z tworzywa sztucznego oraz ze stali szlachetnej (np. windy).

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Usuwa plamy powstałe z tłuszczu, jest delikatny dla nawierzchni i dobrze tolerowany przez skórę. Wysycha szybko, nie pozostawiając smug, ma bardzo przyjemny zapach.
pH: 6-7
dozowanie: 50ml/10l wody

Inne produkty z kategorii INNE

Skoro zainteresowała Cię Vario-Clean trendy T560 sprawdź również inne artykuły z kategorii INNE

Produkty marki BUZIL

 • Artykuł:SP10GOTOWY DO UŻYCIA ŚRODEK DO PIELĘGNACJI SANITARIATÓWDo codziennego mycia powierzchni odpornych na działanie kwasów i wody.Stosowany w pomieszczeniach sanitarnych i wilgotnych (np. biurach, hotelach lub obiektach użyteczności publicznej).

  125,99 zł
  W magazynie
 • Artykuł: KS27Środek do codziennej pielęgnacji sanitariatów zawierający kwas cytrynowy, stosowany do nawierzchni odpornych na działanie kwasów, rozpuszcza wapń i tłuszcz.

  13,41 zł
  W magazynie
 • Artykuł: G463CZYSZCZ. CODZIENNE, BIAŁE FUGIPrzeźroczysty środek do czyszczenia i pielęgnacji sanitariatów na bazie kwasu amidosulfonowego.

  19,51 zł
  W magazynie
 • Artykuł: S707Środek do gruntownego mycia wodoodpornych, wrażliwych na działanie zasad posadzek podłogowych, w szczególności linoleum, kauczuku i kamieni wapniowych . Stosowany do PCV, asfaltu, kamieni naturalnych i sztucznyc , klinkieru oraz płytek glinianych.

  241,45 zł
  W magazynie
Sprawdź również jakie produkty firmy BUZIL są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop