CHEMIA PROFESJONALNA>INNE>

G577 Buz Flow G577

G577

Nowy

Stan: 100 Przedmioty

G577Buz Flow G577 Zobacz większe

21,64 zł

Artykuł: G577

Usuwa zatory w ściekach, rurach, odpływach i syfonach wanien, umywalek i pryszniców. Przy regularnym stosowaniu zmniejsza częstotliwość powstawania zatorów.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

G577 Buz Flow G577 - Karta produktu

Pojemność 1 L

Więcej informacji

Usuwa nieprzyjemne zapachy. Skutecznie rozpuszcza zatory spowodowane przez resztki mydła, włosy lub pozostałości jedzenia. Wnika w brud rozpuszczając go i zapewniając tym samym intensywne oczyszczenie. Wartość pH: 14 Dozowanie: - niewielki zator: 50 ml wlać bezpośrednio do odpływu. Czas działania: 15 minut - większe zatory: 100 - 200 ml wlać bezpośrednio do odpływu. Czas działania: 30 minut do 4 godzin. Spłukać ciepłą wodą. Ewentualnie powtórzyć czynność

Inne produkty z kategorii INNE

Skoro zainteresowała Cię Buz Flow G577 sprawdź również inne artykuły z kategorii INNE

Produkty marki BUZIL

 • Artykuł: G505Politura do metali o wysokiej lepkości, nie zawierająca kwasów, o łagodnym działaniu na powierzchnię. Jednocześnie czyści i pielęgnuje, nadaje wysoki połysk, usuwa naloty wapienne, doskonale rozpuszcza tłuszcz oraz olej.pH: 9-10dozowanie: bez rozcieńczania

  35,13 zł
  W magazynie
 • Artykuł: DW25*Zasadowy środek do maszynowego mycia szklanek i naczyń we wszystkich rodzajach zmywarek stosowanych w przemyśle spożywczym, hotelach i kuchniach przemysłowych. Szczególnie zalecany do czyszczenia szklanek bez ozdób oraz do porcelany, stali nierdzewnej, tworzywa sztucznego i sztućców.

  214,76 zł
  W magazynie
 • Artykuł: G490CZYSZCZENIE KAMIONKINiezwykle skuteczny alkaliczny środek czyszczący do drobnoziarnistych i mikroporowatych płytek kamionkowych (np. gres), głęboko wnikający w pory i rozpuszczający tkwiące tam zabrudzenia.

  23,99 zł
  W magazynie
 • Artykuł: G435Silnie działający alkaliczny środek czyszczący do zastosowania w przemyślespożywczym i kuchni

  25,22 zł
  W magazynie
Sprawdź również jakie produkty firmy BUZIL są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop