Blitz Orange G482

Uniwersalny środek mycia powierzchni - Buzil Blitz Orange G482

13,25 zł

Artykuł: Blitz Orange G482

Zastosowanie: Do wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody

Inne zastosowanie: Do wszystkich podłóg odpornych na działanie wody

Wartość pH: 7

Uniwersalny środek czyszczący na bazie alkoholu o przyjemnym zapachu pomarańczy i neutralnym odczynie do wszystkich powierzchni i podłóg odpornych na działanie wody.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Zauważyłeś we własnym domu brud, który burzy wystrój całego pomieszczenia? Jeśli tak, to wiedz, że właśnie nadeszła najwyższa pora na to, aby coś z tym zrobić! Jako jeden, z bardziej znanych sklepów internetowych, mamy do zaoferowania produkty, które na pewno nie sprawią Ci zawodu. Znajdziesz u nas środki czystości wszelkiego rodzaju, a w szczególności polecamy uniwersalny środek czyszczący - Blitz Orange G482 marki Buzil. A dlaczego? Sprawdza się on bowiem na wielu powierzchniach i pozostawia po sobie przyjemny, pomarańczowy zapach. Został wytworzony na bazie alkoholu, ma łagodne działanie, nie pozostawia smug i nadaje powierzchniom piękny połysk. Jego zaletą jest naturalny odczyn, więc nie musisz bać się o własną skórę, podczas użytkowania. Jako że chcemy, abyś mógł długi czas cieszyć się ów produktem, sprzedajemy go w ogromnych ilościach. Możecie zakupić 1, 10 lub 200 litrów i to w bardzo atrakcyjnej cenie! Chyba się z nami zgodzicie, że jest to bardzo trafne rozwiązanie? Dodatkowo, warto wspomnieć, iż Buzil to marka, znana na całym świecie, dlatego najwyższy czas na to, abyś mógł cieszyć się nią we własnym zakresie.

Dozowanie:

buzil_pikto__Spruehen_50_50.jpg 50 ml / 600 ml wody

buzil_pikto__Nasswischen_50_50.jpg 20 - 50 ml / 10 l wody

buzil_pikto__reinigen_50_50.jpg 20 - 50 ml / 10 l wody

G482
210 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło