Tork czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń 2-warstwowe 340m

Tork czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń 2-warstwowe 340m


39,00 zł

(39,00 zł 1 szt.)

Wielozadaniowe czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń Tork w kolorze niebieskim.
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Wielozadaniowe czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń Tork to produkt polecany wszystkim tym, którzy poszukują trwałego, skutecznego i chłonnego produktu do codziennego użytku. Czyściwo przeznaczone jest do różnorodnych zabrudzeń – doskonale radzi sobie z wieloma rodzajami płynów, w tym także z olejami. Sprawdzi się zarówno w warsztatach (oleje samochodowe, smary), jak i w puntach gastronomicznych (oleje spożywcze, zabrudzenia z tłuszczu). Produktu można używać zarówno do wycierania plam czy usuwania wilgoci, jak i do oczyszczania lub osuszania dłoni podczas pracy. Przeznaczony jest do trudnych zabrudzeń, jest wyjątkowo chłonny i wytrzymały nawet na mokro. Jest także dopuszczony do kontaktu z żywnością.

Czyściwo wykonane jest z makulatury i dostępne w kolorze niebieskim. Każda rolka to 1000 odcinków (340m) o szerokości 36,9 cm. W opakowaniu znajdują się dwie rolki, które doskonale będą służyły przez długi czas. Zapraszamy do zakupów.

128408
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło