Tork ręcznik papierowy w roli 110 m biały

Ręcznik papierowy w roli 110 m biały - Tork 900132


5,45 zł

(5,45 zł 1 szt.)

Artykuł: 900132

Kolor: Biały

Foramt: 10 rolek w opakowaniu zbiorczym

1-warstwowy, uniwersalny ręcznik papierowy w roli marki Tork. Produkt bardzo dobrze sprawdza się przy wstępnym czyszczeniu powierzchni oraz do wycierania rąk. Ręcznik jest dopuszczony do kontaktu z żywnością.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Ręczniki papierowe to produkty o uniwersalnym zastosowaniu. Można je wykorzystywać zarówno w kuchniach i w obiektach gastronomicznych, jak i w warsztatach, w halach produkcyjnych, w pracowniach artystycznych, w placówkach ochrony zdrowia i instytucjach oświatowych. Zadaniem ręczników papierowych jest pochłanianie wilgoci, wycieranie plam, osuszanie dłoni. Mogą zatem pełnić zarówno funkcję ręczników do rąk, jak i praktycznego, klasycznego czyściwa papierowego.

Prezentowany produkt to wysokiej jakości wyrób marki Tork – 1-warstwowy, uniwersalny ręcznik papierowy w roli, który jest kompatybilny z dozownikami centralnego dozowania. Jest to produkt dopuszczony do kontaktu z żywnością, zatem można używać go w punktach gastronomicznych, na stołówkach, w kuchniach oraz przetwórniach żywności. Ten chłonny, wielozadaniowy ręcznik w kolorze białym dostępny jest w rolkach o długości 110 m o średnicy 14 cm. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 10 rolek. Zapraszamy do zakupów.

900132

Opis

Kolor
Biały
Warstwy
1
Jakość / Materiał
Celuloza/makulatura
Identyfikator Systemu
M1
Długość rolki
110 m
Szerokość rolki
21,5 cm
Średnica rolki
14 cm
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło