Remix ESPRESSO Proszek do czyszczenia kolb w ekspresach do kawy

Proszek do czyszczenia kolbowych ekspresów do kawy Remix ESPRESSO

25,00 zł

Artykuł: Remix Espresso

Zastosowanie: Czyszczenie kolbowych ekspresów do kawy, automatów sprzedających napoje, czajników, dzbanków, termosów, zaparzaczy

Inne zastosowanie: Brak

Wartość pH: ok. 11 (2% -owy roztwór w wodzie)

Postać: Proszek

Proszek do czyszczenia kolbowych ekspresów do kawy oraz automatów sprzedających napoje.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Każdy ekspres do kawy, termos, zaparzacz czy czajnik z czasem się brudzi. Trzeba go odpowiednio wyczyścić i często musi być szybko i jak najskutecnziej. Dlatego odpowiedni produkt, który w szybki i skuteczny sposób doprowadzi urządzenie do czystości jest taki ważny. Nasza propozycja to Remix Espresso - proszek do czyszczenia. Idealnie nadaje się do wyczyszczenia kolbowych ekspresów do kawy, zaparzaczy, dzbankow, czajników oraz automatów sprzedających napoje. Gorąco polecamy ten produkt!!!

Dozowanie:

  • Ekspres do kawy: wsypać łyżeczkę proszku do "ślepego" sitka lub kapturka czyszczącego, założyć kolbę do grupy ekspresu i uruchomić cykl czyszczący lub nacisnąć przycisk kawy na 5 sekund. Następnie wcisnąć przycisk "stop". Po około 30 sekundach powtórzyć czynność 5 do 6 razy. Po wszystkim zdjąć kolbę ekspresu i wypłukać ją pod bieżącą wodą, a przez grupę przepuścić co najmniej 1L wody.
  • Mycie przez zamaczanie wymontowanych części ekspresów, automatów wendingowych: przygotować roztwór roboczy (1 łyżeczka proszku na 1l wody o temperaturze 40-50 stopni C. Następnie zanurzyć części urządzenia na 15 minut. Po upływie 15 minut wypłukać czystą wodą.
  • Czajniki i zaparzacze: wsypać pół łyżeczki proszku na 2L wody do urządzenia i napełnić go gorącą wodą. Pozostawić na 15 minut i następnie wypłukać czystą wodą.
  • Termosy i dzbanki: wsypać pół łyżeczki proszku do naczynia i napełnić go wodą w temperaturze 40-50 stopni C. Pozostawić na 15 minut i następnie wypłukać czystą wodą.
10 Przedmioty

Opis

Waga
800 g
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło