DOZOWNIKI DO MYDŁA

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Mydła to środki higieniczne używane zarówno w domach, jak i w miejscach publicznych. Aby ułatwić ich użycie, warto zainstalować w łazience specjalnie do tego celu stworzone dozowniki.

Do najważniejszych zalet dozowników do mydła należą: higiena, oszczędność i łatwa eksploatacja.

  • Jako że dozowniki udostępniają jedną niewielką porcję mydła, w szerszej perspektywie pozwalają na oszczędność, ponieważ ograniczają straty i zapobiegają marnotrawstwu. W przypadku obiektów tak dużych jak galerie handlowe, lotniska czy hotele ma to niemałe znaczenie zarówno z finansowego, jak i ekologicznego punktu widzenia.

  • Dozowniki do mydła znacząco podnoszą standard higieny w toaletach publicznych. Obecnie coraz częściej stosowane są w nich czujniki ruchu, dzięki którym nie jest konieczny kontakt fizyczny z dozownikiem.

  • Dozowniki do mydła są akcesoriami łatwymi w utrzymaniu i konserwacji. Wymiana wkładów z mydłem bądź uzupełnianie pojemników odbywa się szybko i nie stwarza najmniejszych problemów.

Jak wybrać dozownik do mydła?

Na rynku można obecnie spotkać różne rodzaje mydeł. Do najpopularniejszych należą mydła w płynie, ale rosnącym zainteresowaniem cieszą się również mydła w pianie. Wybór dozownika będzie więc zależał po części od tego, jaki zostanie wybrany rodzaj mydła.

Na rynku dostępne są:

  • dozowniki automatyczne – wyposażone w czujnik ruchu reagujący na podstawienie dłoni,

  • dozowniki ręczne – z których mydło wydobywa się po naciśnięciu.

Wybór spośród tych dwóch opcji zależy m.in. od specyfiki pomieszczeń łazienkowych, ich układu oraz potrzeb użytkowników.

Przy doborze dozownika znaczenie będzie miał także aspekt wizualny – design, kolorystyka, wielkość. Ważne, aby wybrany dozownik stał się spójnym i dobrze dobranym elementem wyposażenia łazienki pod względem estetycznym.

Dozowniki do mydła należą obecnie do standardu jeśli chodzi o wyposażenie łazienek publicznych. Ich właściwy wybór pozwala na stworzenie toalety estetycznej, higienicznej i przyjaznej użytkownikom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w sklepie MADO i życzymy udanych zakupów, a w razie pytań lub wątpliwości – służymy poradą!

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło