Tork dozownik do wkładek zapachowych

Dozownik do wkładek zapachowych Tork

4,51 zł

Artykuł: 562500

Kolor: Biały

Estetyczny dozownik na wkładki zapachowe. Przeznaczony do pomieszczeń o kubaturze 15-20 cm3. Zawieszany minimum 30 cm nad podłogą wkomponuje się w wystrój każdej toalety.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76
Brzydki zapach może dzisiaj stanowić niemały problem, bo chyba mało kto ma ochotę wejść do nieprzyjemnie pachnącej toalety, a to ma miejsce zazwyczaj w łazienkach publicznych. Istnieje jednak bardzo proste rozwiązanie! Wystarczy tylko, że wyposażysz swój azyl w dozownik do wkładek zapachowych 562500 marki Tork! Jest to bardzo estetyczny produkt, który należy wypełnić wkładką zapachową. Najlepiej sprawdza się w małych pomieszczeniach 15-20 cm3. Należy zawiesić go 30 cm nad podłogą, co będzie idealnie współgrało z wystrojem wnętrza. Dozownik ten dostępny jest w białej wersji, posiada zgrabną obudowę, a przede wszystkim… Jest bardzo łatwy w obsłudze i dostępny w naprawdę atrakcyjnej cenie. Powiedz nie brzydkim zapachom! Spraw, by Twoja łazienka stała się wzorem godnym do naśladowania! Możesz osiągnąć to wszystko, dzięki naszej ofercie – zapraszamy!

Więcej informacji:

  • Dyskretny i mały
  • Łatwy w montażu
  • wygodna obsługa
  • elegancka obudowa
  • Bezproblemowa wymiana wkładu
  • Idealny do pomieszczeń 15-20 cm3
562500
20 Przedmioty

Opis

Materiał
Plastik
Kolor
Biały
Identyfikator Systemu
A2
Ilość opakowań w kartonie
6
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło