DOZOWNIKI I SUSZARKI>

562500 Dozownik do wkładek zapachowych Tork

562500

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

562500Tork dozownik do wkładek zapachowych Zobacz większe

5,55 zł

Artykuł: 562500

Kolor: Biały

Estetyczny dozownik na wkładki zapachowe. Przeznaczony do pomieszczeń o kubaturze 15-20 cm3. Zawieszany minimum 30 cm nad podłogą wkomponuje się w wystrój każdej toalety.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

562500 Dozownik do wkładek zapachowych Tork - Karta produktu

Identyfikator Systemu A2
Materiał Plastik
Ilość opakowań w kartonie 6
Kolor Biały

Więcej informacji

Brzydki zapach może dzisiaj stanowić niemały problem, bo chyba mało kto ma ochotę wejść do nieprzyjemnie pachnącej toalety, a to ma miejsce zazwyczaj w łazienkach publicznych. Istnieje jednak bardzo proste rozwiązanie! Wystarczy tylko, że wyposażysz swój azyl w dozownik do wkładek zapachowych 562500 marki Tork! Jest to bardzo estetyczny produkt, który należy wypełnić wkładką zapachową. Najlepiej sprawdza się w małych pomieszczeniach 15-20 cm3. Należy zawiesić go 30 cm nad podłogą, co będzie idealnie współgrało z wystrojem wnętrza. Dozownik ten dostępny jest w białej wersji, posiada zgrabną obudowę, a przede wszystkim… Jest bardzo łatwy w obsłudze i dostępny w naprawdę atrakcyjnej cenie. Powiedz nie brzydkim zapachom! Spraw, by Twoja łazienka stała się wzorem godnym do naśladowania! Możesz osiągnąć to wszystko, dzięki naszej ofercie – zapraszamy!

Więcej informacji:

  • Dyskretny i mały
  • Łatwy w montażu
  • wygodna obsługa
  • elegancka obudowa
  • Bezproblemowa wymiana wkładu
  • Idealny do pomieszczeń 15-20 cm3

Inne produkty z kategorii DOZOWNIKI I SUSZARKI

Skoro zainteresowała Cię Dozownik do wkładek zapachowych Tork sprawdź również inne artykuły z kategorii DOZOWNIKI I SUSZARKI

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop