SERWETKI DOZOWNIKI

Dozowniki do serwetek to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie dla restauracji, kawiarni, pubów, barów mlecznych, stołówek i innych punktów gastronomicznych. Zapewniają pełną higienę, a przy tym mogą być atrakcyjną częścią wystroju wnętrza.

Rodzaje dozowników do serwetek

Istnieje wiele rodzajów dozowników do serwetek, a ich dobór uzależniony jest w głównej mierze od charakteru miejsca, w którym mają być używane. Na rynku dostępne są między innymi:

  • Wiszące dozowniki do serwetek w składce – wiszące dozowniki używane w restauracjach szybkiej obsługi z opcją Drive Thru. Pozwalają na szybszą obsługę klienta, przy zachowaniu higieny i ograniczeniu nadmiernego zużycia.

  • Dozowniki do serwetek w składce na ladę – podobnie jak w powyższym przypadku, umożliwiają przyspieszenie obsługi klienta. Dają mu także możliwość samodzielnego skorzystania z serwetek w wygodny sposób. Zaletą takich dozowników jest redukcja zużycia serwetek, co przekłada się na korzyści finansowe oraz ekologiczne.

  • Dozowniki do zabudowy – można je zamontować np. w blacie. Możliwy jest montaż zarówno pionowy, jak i poziomy. Stanowią wygodną formę dozowania serwetek w barach szybkiej obsługi, bufetach, lodziarniach, punktach gastronomicznych w galeriach handlowych, w food truckach itd.

  • Dozowniki do serwetek na stolik – np. drewniane, metalowe, plastikowe, aluminiowe. Ich wygląd i stylistykę można dobrać do aranżacji lokalu.

Produkty oferowane przez renomowanych producentów są solidne i wytrzymałe, mogą więc służyć użytkownikom przez wiele lat, zachowując swoją funkcjonalność i estetykę. Zastosowanie dozowników do serwetek w miejsce zwykłych serwetników pozwala na zmniejszenie zużycia serwetek o 25%, warto wiec rozważyć takie rozwiązanie w swoim lokalu gastronomicznym.

W sklepie MADO dostępne są wszystkie wymienione powyżej rodzaje dozowników. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością każdy restaurator oraz właściciel pubu czy kawiarni znajdzie tu produkt, który zaspokoi jego potrzeby. Zapraszamy do zakupów!

Oferowane marki

TORK

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji
Aktywne filtry
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło