INNE

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-12 z 40 pozycji
Aktywne filtry

Planta® Orange P311

Cena 15,99 zł

Artykuł:P311

Uniwersalny superkoncentrat do pielęgnacji oraz intensywnego czyszczenia
wszystkich materiałów i nawierzchni...

Urządzenie łazienki w miejscu publicznym nie należy do łatwych zadań. Trzeba pomyśleć o bardzo wielu elementach wyposażenia i dobrać je tak, aby:

  • właściwie spełniały potrzeby wszystkich użytkowników,

  • były funkcjonalne i działały bez zarzutu przez przynajmniej kilka lat,

  • tworzyły spójną kompozycję i zadowalały pod względem estetycznym,

  • ich zakup był ekonomiczny i możliwy z punktu widzenia budżetu przeznaczonego na ten cel.

Najłatwiej jest dobierać elementy wyposażenia łazienki, przeglądając ofertę sklepu internetowego. Dzięki temu można szybko porównać ze sobą różne propozycje i trafnie dobrać cały zestaw niezbędnych akcesoriów. W naszym sklepie dostępnych jest bardzo wiele różnych sprzętów, urządzeń, akcesoriów czy dodatków do wyposażenia łazienek. Doskonale sprawdzą się one w przypadku łazienek w galeriach handlowych, urzędach, na lotniskach, na dworcach czy punktach handlowo-usługowych.

Przydatne elementy wyposażenia łazienek w miejscach publicznych

Poniżej przedstawimy produkty, które nie zostały przydzielone do żadnej z kategorii w dziale "Dozowniki i suszarki", a mimo to mogą się okazać niezwykle przydatne w wielu toaletach publicznych czy łazienkach hotelowych. Wśród nich można znaleźć między innymi:

  • dozowniki do odświeżaczy powietrza oraz wkładek zapachowych,

  • dozowniki do nakładek sedesowych,

  • dozowniki ścienne i podłogowe do czyściw,

  • dozowniki na chusteczki higieniczne.

Choć nie jest to podstawowe wyposażenie łazienek, to z pewnością istnienie takich akcesoriów w dużym stopniu podnosi komfort użytkowników. Warto więc przemyśleć zainstalowanie podobnych sprzętów w łazience, a ich zakupu można dokonać w naszym sklepie.

Oferujemy produkty renomowanych producentów, cenionych i rozpoznawanych w wielu krajach. Należy do nich między innymi firma TORK, która dyktuje standardy w tym zakresie niemal na całym świecie. Propozycje tego producenta można zobaczyć na liście poniżej. Zapraszamy do zakupów w sklepie MADO oraz do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło