Tork Matic® dozownik  do ręcznika w roli z sensorem  Intuition™; EAN13: 7322540348989

Dozownik do ręcznika w roli z sensorem Intuition™Tork 551100Matic®


787,92 zł

Standardowy termin realizacji od 3 dni roboczych, potwierdzany po złożeniu zamówienia.

Artykuł: 551100 

EAN: 7322540348989

Dozownik do ręczników w roli z bezdotykowym systemem dozowania papieru. Wygodny i wydajny system - automatycznie odcina równe odcinki ręcznika. Nowoczesne, stylowe wzornictwo. Higieniczny, trwały i łatwy w obsłudze

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Toaleta publiczna w dzisiejszych czasach powinna spełniać wysokie standardy, by mogła kojarzyć się odwiedzającym ze wspaniałym azylem, który istnieje właśnie po to, aby polepszyć wasze samopoczucie. Jak można to osiągnąć? Nie ma w tym nic trudnego, bo wystarczy, że taka łazienka zostanie wyposażona w odpowiednie akcesoria. Bardzo modne są dzisiaj wszelkiego rodzaju dozowniki na papier, który powinien być jedną z podstaw w takim miejscu. Wiadomo przecież, że każdy po wyjściu z toalety chce mieć suche ręce. Tutaj z pomocą przychodzi niezawodne urządzenie - Tork 551100 Matic, które posiada bezdotykowy system dozowania papieru. Jak działa? Automatycznie odcina papier, co może okazać się bardzo komfortowe, a przede wszystkim higieniczne. Jest to bardzo nowoczesne i wygodne rozwiązanie. Ów dozownik na ręczniki papierowe napełnia się bardzo łatwo, a możliwość kontrolowania zużycia sprawi, że zawsze będziesz na bieżąco z ilością papieru, który pozostał w środku. Możemy także zagwarantować Ci, że… Nasze urządzenie będzie pasowało do każdej łazienki, gdyż zostało ono wyprodukowane z myślą o nowoczesnych trendach. Czas na zmiany – zapraszamy!

551100

Opis

6 cm
16
Materiał
ABS+MABS
Kolor
Biały
Identyfikator Systemu
H1
Ilość opakowań w kartonie
1
Wymiary (wys x szer x gł)
36
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło