DOZOWNIKI I SUSZARKI>DOZOWNIKI DO PAPIERU TOALETOWEGO>

472026 Dozownik mini do papieru toaletowego w roli Tork SmartOne®

472026

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

472026Tork SmartOne® mini dozownik do papieru toaletowego w roli Zobacz większe

127,92 zł

Artykuł: 472026

Kolor: Biały

System papieru toaletowego Tork SmartOne (T9) to unikalny system dozujący odcinek po odcinku obecnie dostępny na rynku. Idealnie pasuje do miejsc o dużym lub bardzo dużym natężeniu ruchu, nawet w miejscach szczególnie wymagających.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

472026 Dozownik mini do papieru toaletowego w roli Tork SmartOne® - Karta produktu

Identyfikator Systemu T9
Materiał Poliwęglan
Ilość opakowań w kartonie 1
Kolor Biały

Więcej informacji

Szukasz unikalnego rozwiązania do swojej toalety? Jeśli tak, mamy coś w sam raz dla Ciebie! Odsłaniamy przed Tobą mini dozownik do papieru toaletowego w roli - Tork SmartOne 472026 w białym kolorze. Pozwala on na dozowanie papieru odcinek po odcinku. Nadaje się do miejsc, w których panuje duże, bądź bardzo duże natężenie ruchu. Dozownik ten jest bardzo wygodnym i komfortowym rozwiązaniem, gdyż nie trzeba go często uzupełniać, z racji, że ma dużą pojemność. Pozwala także zaoszczędzić aż do 40% papieru, jest bardzo higieniczny, łatwy w montażu i wytrzymały. Sięgnij po swój ideał – zapraszamy!

Więcej informacji:

 • Dozownik o bardzo dużej pojemności: mniej czasu potrzebnego na obsługę
 • Dozowanie odcinek po odcinku ogranicza zużycie papieru nawet o 40% w porównaniu do tradycyjnych systemów dozowania typu Jumbo
 • Higieniczny: dotykasz tylko odcinka, którego użyjesz
 • Wytrzymały dozownik: wykonany z poliwęglanu, doskonale sprawdzi się w miejscach tego wymagających
 • Półprzeźroczyste okienko: łatwo sprawdzić kiedy należy uzupełnić wkład
 • Mniejsza wersja dozownika T8 - idealna do mniejszych pomieszczeń

Inne produkty z kategorii DOZOWNIKI DO PAPIERU TOALETOWEGO

 • Artykuł: 680000 Kolor: Biały EAN: 7322540803853 Zapobiegaj nadmiernemu zużyciu tradycyjnego papieru Jumbo czy Mini Jumbo, który rozwija się bez kontroli. Dozowniki do papieru Tork SmartOne® są łatwe w użyciu a dodatkowo wyciągasz z nich tylko tyle papieru ile naprawdę potrzebujesz. 

  123,62 zł
  W magazynie
 • Artykuł: 681008 Kolor: Czarny EAN: 7322540803914 Zapobiegaj nadmiernemu zużyciu tradycyjnego papieru Jumbo czy Mini Jumbo, który rozwija się bez kontroli. Dozowniki do papieru Tork SmartOne® są łatwe w użyciu a dodatkowo wyciągasz z nich tylko tyle papieru ile naprawdę potrzebujesz.

  102,19 zł
  W magazynie
 • Artykuł: 472026 Kolor: Biały System papieru toaletowego Tork SmartOne (T9) to unikalny system dozujący odcinek po odcinku obecnie dostępny na rynku. Idealnie pasuje do miejsc o dużym lub bardzo dużym natężeniu ruchu, nawet w miejscach szczególnie wymagających.

  127,92 zł
  W magazynie
 • Termin realizacji od 3 dni roboczych,potwierdzany po złożeniu zamówienia.Artykuł: 557508Kolor: Czarny EAN: 7322540366747 Tork dozownik do papieru toaletowego  (z automatyczną zmianą rolek) gwarantuje ciągłą dostępnosc papieru. Idealnie sprawdzi się w łazienkach o srednim natężeniu ruchu i w miejscach które przykładają dużą wagę do wyglądu i...

  133,50 zł
  W magazynie
Skoro zainteresowała Cię Dozownik mini do papieru toaletowego w roli Tork SmartOne® sprawdź również inne artykuły z kategorii DOZOWNIKI DO PAPIERU TOALETOWEGO

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop