DOZOWNIKI I SUSZARKI>DOZOWNIKI DO PAPIERU TOALETOWEGO>

472024 Dozownik do papieru toaletowego w roli Tork SmartOne®

472024

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

472024Tork SmartOne® dozownik do papieru toaletowego w roli Zobacz większe

143,91 zł

Artykuł: 472024

Kolor: Niebieski

System papieru toaletowego Tork SmartOne (T8) to unikalny system dozujący odcinek po odcinku obecnie dostępny na rynku. Idealnie pasuje do miejsc o dużym lub bardzo dużym natężeniu ruchu, nawet w miejscach szczególnie wymagających.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

472024 Dozownik do papieru toaletowego w roli Tork SmartOne® - Karta produktu

Identyfikator Systemu T8
Materiał Poliwęglan
Ilość opakowań w kartonie 1
Kolor Niebieski

Więcej informacji

Jesteś posiadaczem toalety publicznej i chcesz być na czasie? Jeśli tak, powinieneś zdobyć, polecane przez nas, unikalne wyposażenie. Jedną z rzeczy, która na pewno odmieni Twoją toaletę może okazać się dozownik do papieru  toaletowego w roli - Tork Smart One, o numerze katalogowym 472024. Jest on bardzo wygodny i przede wszystkim prosty w obsłudze, oparty na systemie, pozwalającym odrywać papier odcinek po odcinku. Najczęściej montuje się go w toaletach o dużym, lub bardzo dużym natężeniu ruchu. Urządzenie to, jest też bardzo oszczędnym i ekonomicznym rozwiązaniem, bo oszczędza zużycie papieru aż o 40%. Używając go zachowasz także maksymalny poziom higieny, bo dotykasz jedynie tego odcinka papieru, którego zamierzasz użyć. Czy to nie wspaniałe?

Więcej informacji:
 • Dozownik o bardzo dużej pojemności: mniej czasu potrzebnego na obsługę
 • Dozowanie odcinek po odcinku ogranicza zużycie papieru nawet o 40% w porównaniu do tradycyjnych systemów dozowania typu Jumbo
 • Higieniczny: dotykasz tylko odcinka, którego użyjesz
 • Wytrzymały dozownik: wykonany z poliwęglanu, doskonale sprawdzi się w miejscach tego wymagających
 • Półprzeźroczyste okienko: łatwo sprawdzić kiedy należy uzupełnić wkład

Inne produkty z kategorii DOZOWNIKI DO PAPIERU TOALETOWEGO

 • Artykuł: 680000 Kolor: Biały EAN: 7322540803853 Zapobiegaj nadmiernemu zużyciu tradycyjnego papieru Jumbo czy Mini Jumbo, który rozwija się bez kontroli. Dozowniki do papieru Tork SmartOne® są łatwe w użyciu a dodatkowo wyciągasz z nich tylko tyle papieru ile naprawdę potrzebujesz. 

  123,62 zł
  W magazynie
 • Artykuł: 556008 Kolor: Czarny Tork dozownik do papieru toaletowego w składce. Pojemny - mieści równowartość 6 konwencjonalnych rolek papieru. Ekonomiczny i higieniczny - jednorazowo dozuje jeden listek papieru. Stylowe i oryginalne rozwiązanie. Trwały i łatwy w utrzymaniu

  103,84 zł
  W magazynie
 • Artykuł: 472026 Kolor: Biały System papieru toaletowego Tork SmartOne (T9) to unikalny system dozujący odcinek po odcinku obecnie dostępny na rynku. Idealnie pasuje do miejsc o dużym lub bardzo dużym natężeniu ruchu, nawet w miejscach szczególnie wymagających.

  127,92 zł
  W magazynie
 • Artykuł: 460006 Kolor: Srebrny/czarny EAN: 7322540782349 Każdy szczegół jest istotny, jeżeli chcesz stworzyć unikatowe wrażenie. Smukły design dozownika do papieru toaletowego Tork Mini Jumbo łączy oszczędność miejsca z elegancją. Co więcej, zapas papieru jest tak duży, że nigdy się nie wyczerpie.

  247,23 zł
  W magazynie
Skoro zainteresowała Cię Dozownik do papieru toaletowego w roli Tork SmartOne® sprawdź również inne artykuły z kategorii DOZOWNIKI DO PAPIERU TOALETOWEGO

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop