DOZOWNIKI I SUSZARKI>DOZOWNIKI DO PAPIERU TOALETOWEGO>

557000 Dozownik do papieru w konwencjonalnych rolkach Tork

557000

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

557000Tork dozownik do papieru w konwencjonalnych rolkach Zobacz większe

113,73 zł

Artykuł: 557000

Kolor: Biały

Tork dozownik do papieru w konwencjonalnych rolkach, idealnie sprawdzi się w miejscach o małym lub srednim natężeniu ruchu.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

557000 Dozownik do papieru w konwencjonalnych rolkach Tork - Karta produktu

Identyfikator Systemu T4
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 8
Kolor Biały
Wymiary (wys x szer x gł) 15,8 x 28,6 x 15,3 cm

Więcej informacji

Odwiedzając toaletę publiczną, która jest usytuowana w kameralnym miejscu, również należy zwrócić uwagę na to, czy posiada odpowiednie wyposażenie. Nawet tam, gzie natężenie ruchu jest niskie, należy zadbać o dobro klienta, bo chyba mało kto chciałby korzystać z zaniedbanego miejsca. Tutaj dobrze jest zdobyć podstawowe wyposażenie, do którego należy przede wszystkim dozownik do papieru. Polecamy zatem produkt w konwencjonalnych rolkach marki Tork, o numerze katalogowym 557000. Urządzenie to posiada zgrabne rozmiary i nie zajmuje dużo miejsca. Jest też bardzo łatwe w obsłudze i tanie w utrzymaniu. Co więcej… Atrakcyjny wygląd i biała obudowa będą idealnym dopełnieniem Twojej toalety. Sięgnij po to, co da Ci gwarancję na sukces, zrób to razem z dozownikiem firmy Tork!

Więcej informacji:

 • Smukły dozownik - atrakcyjny wygląd oszczędzający miejsce
 • Mieści 2 rolki - rzadsza wymiana wkładów; użytkownik może korzystać z dwóch rolek papieru w każdym momencie
 • Wykonane z włókna szklanego ząbki - wbudowane ząbki w dozownik gwarantują łatwiejsze dozowanie papieru

Inne produkty z kategorii DOZOWNIKI DO PAPIERU TOALETOWEGO

 • Artykuł: 680008 Kolor: Czarny EAN: 7322540803877 Zapobiegaj nadmiernemu zużyciu tradycyjnego papieru Jumbo czy Mini Jumbo, który rozwija się bez kontroli. Dozowniki do papieru Tork SmartOne® są łatwe w użyciu a dodatkowo wyciągasz z nich tylko tyle papieru ile naprawdę potrzebujesz. 

  123,06 zł
  W magazynie
 • Artykuł: 472054 Kolor: Nierdzewna System papieru toaletowego Tork SmartOne (T8) to unikalny system dozujący odcinek po odcinku obecnie dostępny na rynku. Idealnie pasuje do miejsc o dużym lub bardzo dużym natężeniu ruchu, nawet w miejscach szczególnie wymagających.

  346,12 zł
  W magazynie
 • Termin realizacji od 3 dni roboczych,potwierdzany po złożeniu zamówienia.Artykuł: 557508Kolor: Czarny EAN: 7322540366747 Tork dozownik do papieru toaletowego  (z automatyczną zmianą rolek) gwarantuje ciągłą dostępnosc papieru. Idealnie sprawdzi się w łazienkach o srednim natężeniu ruchu i w miejscach które przykładają dużą wagę do wyglądu i...

  133,50 zł
  W magazynie
 • Artykuł: 472022 Kolor: Biały System papieru toaletowego Tork SmartOne (T8) to unikalny system dozujący odcinek po odcinku obecnie dostępny na rynku. Idealnie pasuje do miejsc o dużym lub bardzo dużym natężeniu ruchu, nawet w miejscach szczególnie wymagających.

  143,30 zł
  W magazynie
Skoro zainteresowała Cię Dozownik do papieru w konwencjonalnych rolkach Tork sprawdź również inne artykuły z kategorii DOZOWNIKI DO PAPIERU TOALETOWEGO

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop